ExoTerra Nano terárium 20x20x30 cm

ExoTerra Nano terárium 20x20x30 cmExoTerra Nano terárium 20x20x30 cm
Exo Terra Terrarium je ideálny pre plazy a obojživelníky, navrhnutý európskymi odborníkmi.
Predné otváracie dvere umožňujú ľahký prístup pre údržbu a kŕmenie.
Špeciálne navrhnutý zámok zabraňuje úniku a dvere sa dajú otvárať samostatne. Horné vetranie dovoľuje prenikaniu UVB a infračerveného žiarenia a dá ho úplne demontovať pre ľahký prístup pri zdobení alebo čistení.
V zadnej časti krytu je 5 uzatvárateľných vstupov pre vodiče a hadice na oboch stranách pre inštaláciu skál vydávajúcich tepelné vlny, vodopádov, snímačov atď dovnútra terária.
Dolná doska terária sa zdvíha a umožňuje správne umiestnenie tepelného zdroja.
Veľmi vysoké predné okno je ideálne pre silnú vrstvu substrátu (plazy žijúce v dierach), vodná časť (paludárium) alebo pre upevnenie brlohu Exo Terra Reptile.


ZNAČKA:Hagen
ZARADENIE: TERARISTIKA AKVARISTIKA » teraristika
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:107PT2601
CENA:31,90 € ( 35,00 €, zľava 9% !)

Objednanie tovaru

ks   navrat na vyber tovarov


Podrobný popis


Súvisiace produkty

Terárium EXO TERRA 30 x 30 x 30 cm
Exo Terra 
Terárium EXO TERRA 30 x 30 x 30 cm
44,00 €
39,90 € s DPH 
Sklenené terárium s pozadím pre plazy a obojživelníky. Veľkosť 30 x 30 x 30 cm. Detail: Terárium Exo Terra Terrarium je ideálny príbytok pre plazov a obojživelníkov, navrhnutý európskymi herpetológmi. Prední otváracie dvierka umožňujú ľahký prístup pre údržbu a kŕmenie. Špeciálne navrhnutý zámok zabraňuje úniku a dvere sa dajú otvárať samostatne. Horný vetrací sieťový kryt umožňuje prienik ultrafialového žiarenia UVB a infračerveného žiarenia a dá sa úplne demontovať, aby bol uľahčený prístup, pričom má i dekoratívnu a čistiacu funkciu. Na zadnej strane krytu je 5 uzatvárateľných vstupov pre vodiče a hadice na oboch stranách, je vhodný pre inštaláciu skál vydávajúcích tepelné vlny, vodopádov, snímačov atd. dovnútra terária. Dolná doska terária sa zdvíha a umožňuje vloženie vykurovacieho telesa substrátu pre vyhrievanie časti povrchu terénu (45 x 45 cm). Veľmi vysoké predné okno je ideálne pre silnú vrstvu substrátu (plazy žijúci v dierach), vodná časť (paludárium) alebo pre upevnenie Exo Terra Reptile Den. Prírodné pozadie je rovnakej farby ako všetky ostatné dekoračné predmety Exo Terra (napájačky, vodopády, výhrevný kameň Heat Wawe Rock atd.) a poskytuje ďalší rozmer pre šplhanie. Patentovaný vetrací systém poskytuje optimálnu ventiláciu a udržuje predné sklo nezahmlené. Skalnaté pozadí terária Rock Terrarium Background od spoločnosti Exo Terra (ktorá je súčasťou terária) sa ľahko odrezáva a má vynikajúci prírodný vzhľad. Vytvára viacrozmernú lokalitu ideálny pre šplhajúce plazy a ľahko sa použije ako okrasa prírodného terária. Farba a textúra je rovnaká ako u všetkých prírodných dekoráciách Exo Terra a vytvára dokonale harmonické prostredie, vlhké alebo suché. Hlboké drážky v zadnej časti sú dokonalé pre ukryté vodiče a hadice od čerpadiel alebo skál vydávajúcích tepelné vlny. Pozadie je zhotovené z čierneho polystyrénu, takže nebude vidieť, keď dôjde k náhodnému poškodeniu pozadia (biely polystyrén by bol veľmi nápadný, pokiaľ by došlo k jeho poškodeniu). Polystyrén má výhodu v tom, že pôsobí tiež ako izolácia a ľahko sa reže, keď je nutné ich prispôsobiť ľubovolnému teráriu. Pre kompletnú sadu sa dá dokúpiť Compact Top kryt (107-PT2225) a stojan (107-PT2625), digitálny teplomer (107-PT2472) a vlhkomer (107-PT2477) .

Umiestnenie terária:
Dôkladne si premyslite miesto pre terárium ,pretože po inštalácii všetkých dekoračných prvkov by ste už nemali s teráriom hýbať. Vyberte miesto ,kde je stabilná teplota niečo medzi 20-25 Cezia.Nájdite osvetlené miesto,ale nie priame slnečné miesto ,ktoré by mohlo až nebezpečne zvýšiť teplotu v teráriu.Tiež sa vyhnite miestam ,kde sú chemické,či iné výpary a kde sa vyskytuje cigaretový dym. Keď si vyberiete vhodné miesto pre Vaše terárium ,začnite s inštaláciou príjemného bývania pre vaše zvieratá.
skladom

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo
Certifikát Overené zákazníkmi
 
Bazény | tepelné čerpadlá | záhradný nábytok | záhradkárske potreby | fúkaná izolácia © 2008-2010 DAES, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.