Gardena zberač ovocia, 3108-20

Gardena zberač ovocia, 3108-20Gardena zberač ovocia, 3108-20
Gardena zberač ovocia, 3108-20Gardena zberač ovocia, 3108-20
Combisystem zberač ovocia
Zber ovocia a opadaného ovocia bez ohýbania chrbta je teraz veľmi jednoduché, a to pomocou GARDENA combisystem zberača ovocia. Vďaka pružným plastovým vzperám je možné zbierať ovocie s priemerom 4 až 9 centimetrov. Nezáleží na tom, či zbierate vlašské orechy alebo jablká - jednoducho je podoberieme zberačom a plody budú hneď vnútri.

Pohodlná manipulácia
Použitím praktické funkcie lopatky je tiež možné zbierať ovocie v ťažko prístupných oblastiach, napr. V blízkosti kmeňov stromov.
Jednoduché vyprázdňovanie
Patentovaná, simultánne sa otvárajúce strana umožňuje vyprázdňovanie zberača ovocia bez ohýbania a bez nutnosti ďalšej pomoci.
Spoľahlivé spojenie
Combisystem zberač ovocia jednoducho nasadíte na násadu a skrutku pevne utiahnete. V tom momente získate pevné a 100% neviklavý spojenie, ktoré je zárukou pohodlnej práce.
Použiteľnosť so všetkými násadami
Nástroje z radu GARDENA combisystem sa hodia na všetky násady GARDENA combisystem. Či už je násada z dreva alebo hliníka, alebo nech je určená pre úľavu vášmu chrbátu, rozhodnutie je na vás.ZNAČKA:Gardena
ZARADENIE: ZÁHRADNÉ NÁRADIE » náradie pre starostlivosť o stromy
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:3108-20
CENA:42,90 € ( 49,00 €, zľava 12% !)

Objednanie tovaru

ks   navrat na vyber tovarov


Podrobný popispre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo
Certifikát Overené zákazníkmi
 
Bazény | tepelné čerpadlá | záhradný nábytok | záhradkárske potreby | fúkaná izolácia © 2008-2018 DAES, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.