HECHT 8616 E - motorová rotačná kefa + snežná fréza 000861

HECHT 8616 E - motorová rotačná kefa + snežná fréza 000861HECHT 8616 E - motorová rotačná kefa + snežná fréza 000861
HECHT 8616 E - motorová rotačná kefa + snežná fréza 000861HECHT 8616 E - motorová rotačná kefa + snežná fréza 000861
Motorová rotačná kefa HECHT 8616 E je skutočne multifunkčné zariadenie, ktoré celoročne zvládne všetko upratovanie chodníkov, ciest a ďalších priestorov v okolí Vášho domu.
Vďaka geniálne jednoduchému systému výmeny príslušenstva ho z kefy počas jednej minúty môžete zmeniť napríklad v plnohodnotnú snežnú frézu, alebo odhŕňač - pluh.
Samotnú rotačnú kefu je možné doplniť o zachytávač zmietnutého odpadu.
S motorom Hecht OHV s výkonom 4,1kW v kombinácii s pomerne veľkými kolesami s dezénom má skvelú priechodnosť terénom, pre prípad zlej zjazdnosti je možné v zimných podmienkach kolesá doplniť i o snežné reťaze.
S nasadenou rotačnou kefou má stroj pracovný záber 62 cm. Kefu je možné doplniť o pluh (voliteľné príslušenstvo) široký 61 cm vhodný napríklad k hrubému odstráneniu snehu, kefa za pluhom sa potom postará o zvyšok dokonalého upratania.
Ďalším voliteľným príslušenstvom je zmieňovaný zachytávač odpadu, do ktorého pohodlne pozbierate zmietnuté odpadky a lístie. Pre zametanie v zle dostupných zákutiach je možné priamo z miesta obsluhy ovládať smerový náklon kefy.
Výmena kefy za snežnú frézu (voliteľné príslušenstvo) sa vykoná jednoducho uvoľnením dvoch krížových matíc, vycúvaním a následným nájazdom do zvoleného príslušenstva.
Výmenu tak zvládnete bez akejkoľvek fyzickej námahy a náradia.
Dvojstupňová snežná fréza má záber 55 cm, ovládanie smeru odhadzovaného komína je vykonávané opäť z miesta obsluhy pomocou ovládacej kľuky.

+ snežná fréza 000861C Voliteľné príslušenstvo pre HECHT 8616 a 8616 E. Záber 55 cm na šírku.
Súčasťou dodávky je kompletná dvojstupňová fréza s nastaviteľným odhadzovacím komínom. Zámenou jednej zo skrutiek krídlovou maticou na madle za dodávanú skrutku s okom (je súčasťou dodávky frézy) potom získate uchytenie pre kľučku nastavenia smeru odhadzovania. Ovládanie frézy je potom pohodlné priamo z miesta obsluhy stroja.

Stroj je vystavený model na predajni.


ZNAČKA:Hecht
ZARADENIE: AKCIA
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:HECHT8616E+000861C
CENA:685,00 €
 Poštovné zadarmo

Objednanie tovaru

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Podrobný popispre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo
Certifikát Overené zákazníkmi

HITY TÝŽDŇA

RýchlonabijačkaRýchlonabijačka
 
Bazény | tepelné čerpadlá | záhradný nábytok | záhradkárske potreby | fúkaná izolácia © 2008-2010 DAES, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.