Prívesný vozík k HECHT 7100

Prívesný vozík k HECHT 7100Prívesný vozík k HECHT 7100
Brzdený prívesný vozík so sedačkou pre ťahanie za vhodným traktorom alebo multifunkčným kultivátorom.
Pre pripojenie je nutné závesné zariadenie - oje kompatibilné s konkrétnym strojom. Spoločne s ojom HECHT 57101 je tak možné tento vozík pripojiť k multifunkčnému kultivátoru HECHT 7100.
Vozík je vybavený odrazovými svetlami, brzdovým pedálom a ručnou brzdou.
Jednoduchým odistením páky na oji je možné vozík sklápať, čo veľmi uľahčí vysypanie materiálu.
Vozík je opatrený odrazovými svetlami, nie je však určený pre prevádzku na pozemných komunikáciách.
Nosnosť vozíka je 300 kg, nosnosť vrátane obsluhy je 500kg.
Vonkajšie rozmery korby: dĺžka 134 cm, šírka 92 cm, výška 34 cm
Vnútorný rozmer korby: dĺžka 127 cm, šírka 86 cm, výška 31 cm
Celková dĺžka vrátane základnej oja: 243 cm
Celková šírka: 122 cm
Kolesá: 500 x 12 "
Maximálna rýchlosť 10km/h


ZNAČKA:Hecht
ZARADENIE: TRAKTOR » prívesný vozík
DOSTUPNOSŤ:dodanie do 1 týždňa
OBJ. KÓD:HECHT57100
CENA:349,90 €

Objednanie tovaru

ks   navrat na vyber tovarov


Podrobný popis


Súvisiace produkty

Motorový kultivátor HECHT 7100
Hecht 
Motorový kultivátor HECHT 7100

679,00 € s DPH 
Benzínový kultivátor HECHT 7100 STANDARD je stroj so skutočne širokým voliteľným príslušenstvom.
Je možné ho zakúpiť samostatne ako kultivátor a dokúpiť niektoré ďalšie príslušenstvo.
Výhodne možno zakúpiť aj ako SET s kompletným príslušenstvom pre prestavbu na jednoosý traktor.
Pre pohon je použitý štvortaktný jednovalec HECHT OHV so zdvihovým objemom 208 cm 3 s maximálnym výkonom až 7 HP. Pracovné otáčky motora sú 3200 ot/min.
Štartovanie je riešené pomocou klasického tiahla na prednej strane motora. Pre studené štarty nechýba ani sýtič.
Otáčky motora ľahko nastavíte páčkou na pravom riadítku, na ľavom riadítku potom nájdete spojku a elektrický spínač motora. Pod riadidlami je pohodlne dostupná radiaca páka.
Riadidlá je možné rýchlo nastaviť do požadovanej výšky, ľahko ich prispôsobíte vykonávanej práci, alebo výške obsluhy.
Stroj je dodávaný v dvoch prevedeniach prevodovej skrine - STANDARD, pomalší a vhodnejší predovšetkým pre prácu a verzia R, ktorá je rýchlejšia a preto je vhodnejšia napríklad pre použitie ako jednoosý traktor.
Pritom však vhodne odstupňované prevody oboch prevodoviek nebránia použitiu oboch verzií ako pre ťažšiu prácu, alebo prevádzku traktora. Obe prevodové skrine umožnia pojazd troma rýchlosťami vpred a jednou vzad.
Kultivátor je dodávaný vrátane troch párov kultivačných radličiek, voliteľne tak môžete použiť 2 alebo tri páry. Šírka záberu je potom 81 cm alebo 104 cm. Kultivátor tak možno ľahko prispôsobiť veľkosti záhonu kvalite spracovávanej pôdy. Aby bola práca bezpečná, sú radličky ukryté pod blatníkmi, ktoré je možné ľahko upraviť na šírku aktuálne používaného počtu radličiek. Obsluha je tak dobre chránená pred odletujúcimi kamienkami a zeminou.
Ak so strojom práve nepracujete, je možné pre zvýšenie jeho stability použiť predný stojanček - opierku.
Pohonná jednotka je osadená štvortaktným motorom HECHT OHV s objemom 208 cm 3 , ktorý dosahuje maximálny výkon 7 HP (5,1 kW). Pracovné otáčky motora sú 3200 ot / min. Nameraná hladina akustického hluku je 82,4 dB. Hmotnosť pohonnej jednotky je 72 kg.
Väčšina ovládacích prvkov pohonnej jednotky HECHT 7100 je dostupná priamo z miesta obsluhy. Na riadidlách tak nájdete spínač motora, plynovú páku, páku spojky, pod riadidlami je potom umiestnená radiaca páka. Priamo na motore potom nájdete iba páku sýtiča, uzáver benzínu a na prednej časti štartovacie tiahlo.
Riadidlá sú výškovo aj smerovo nastaviteľné, povolením jedinej páky je možné uvoľniť, nastaviť do požadovanej výšky aj bočného uhla a utiahnutím zafixovať pevne vo zvolenej polohe. Vďaka tomu môžete ich polohu nastaviť pre pohodlné riadenie traktora, ale aj pre ovládanie kultivátora tak, aby bolo držanie maximálne pohodlné a zbytočne pri práci nevysiľovalo.

Voliteľné príslušenstvo
Kultivátor je možné dokúpením voliteľného príslušenstva prestavať na plnohodnotný jednoosý traktor. Dokúpiť možno pár veľkých, 12" kolies HECHT 007112 s hrubým dezénom, ktorý zlepšuje trakciu v teréne.
Pre zlepšenie trakcie je možné kolesá voliteľne opatriť dvoma 12 kg závažiami HECHT 007101.
Kolesá sú dodávané na hriadeľoch s prekluzovým pastorkom, ktorý umožňuje ich čiastočné pretočenie. Tým v podstate čiastočne emuluje funkciu diferenciálu a umožňuje tak veľmi ľahké zatáčanie.
Vozík HECHT 57100 sa za pohonnú jednotku pripojí pomocou oja HECHT 51101, ktorá umožňuje voľné nakláňanie vozíka v pozdĺžnej osi a zabraňuje tak krúteniu konštrukcie pri rolovaní nerovným terénom. Samotný vozík je potom vybavený odpruženou pohodlnou sedačkou, kovovými stúpačkami s protišmykovou úpravou, pedálovou brzdou, ale aj ručnou brzdou pre parkovanie. Rozmery korby vozíka sú 134 x 92 x 34 cm. Samotná korba je na nosnom ráme upevnená tak, aby išla pohodlne vyklápať, bez nutnosti odpojenia vozíka od traktora. Pre vyklopenie tak stačí uvoľniť korbu pomocou páky pod sedačkou. Veľké 500x12" kolesá sú vhodné pre pohyb po nespevnenom teréne, na rozdiel od niektorých konkurenčných vozíkov, ktoré sú opatrené malými kolesami, majú práve veľké a široké kolesá v teréne menší valivý odpor. Tento rozdiel je samozrejme zreteľný pri plne zaťaženom vozíku. Nosnosť vozíka je pritom 300 kg, vrátane obsluhy potom až 500 kg. Nakladanie a vykladanie uľahčí odnímateľné zadné čelo. Hoci vozík nie je homologovaný pre prevádzku na pozemných komunikáciách, pre zvýšenie bezpečnosti je opatrený odrazovými svetlami.
HECHT 7100 je možné ďalej rozširovať o ďalšie voliteľné príslušenstvo. Aktuálne je v ponuke jednostranný pluh, vyorávač zemiakov, Oborávač, plečka zimná, obojstranný pluh, svetlo na riadidlá, nárazník so svetlometmi, tašku na náradie, alebo železné lopatkové kolesá.
Na zadnej strane prevodovky je pod odnímateľným krytom hriadeľ náhonu čo umožňuje pripojiť aj niektoré nástroje vyžadujúce pohon. Vzhľadom k tomu, že je možné riadidlá pretáčať o 360°, nie je problém poháňať ako zariadenie pripojené za strojom, tak zariadenie, ktoré je poháňané pred strojom - po otočení riadidiel sa stroj pohybuje na spiatočku. Motor v tomto prípade slúži ako protiváha príslušenstva, napríklad dodávanej bubnovej kosačky, alebo pripravovanej snehovej frézy, čím je dosiahnuté ideálneho ťažiska stroja pre jednoduché ovládanie.
Stroje objednávané v internetových obchodoch sú zasielané v originálnom balení v čiastočne rozloženom stave, spravidla je nutné ku stroju pripevniť madlá, riadidlá, ovládacie páky, atď.
(Údaje o výkonoch motorov sú namerané pri 3600 ot / min-1. Tento výkon stroj pri bežnom použití nedosiahne.)

Parametre
motor:HECHT OHV
hmotnosť (kg):72
záber (cm):81/104
obsah (cm3):208
výkon (HP):7
dodanie do 1 týždňa

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo
Certifikát Overené zákazníkmi
 
Bazény | tepelné čerpadlá | záhradný nábytok | záhradkárske potreby | fúkaná izolácia © 2008-2018 DAES, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.