Regulačný, uzatvárací, vypúšťací ventil do spiatočky Verafix , rohový DN15

Regulačný, uzatvárací, vypúšťací ventil do spiatočky Verafix , rohový DN15 Regulačný, uzatvárací, vypúšťací ventil do spiatočky Verafix , rohový DN15
Regulačný, uzatvarací,vypúšťací ventil do spiatočky ( prednastavenie sa zachová aj po uzatvorení, vypustení a opätovnom otvorení ventilu) rohové prevedenie, DN15, Kvs=1,70 Aplikácia Verafix je nastaviteľný radiátorový ventil na výstupe z vykurovacieho telesa. Využíva sa: Na dvojtrubkové systémy V špeciálnych aplikáciách na jednotrubkové systémy pre uzatvorenie a individuálnu reguláciu vykurovacích telies. V spojení s vypúšťacím alebo napúšťacím adaptérom možno vypúšťať a napúšťať počas prevádzky vykurovacieho systému. Verafix je vhodný do vykurovacích systémov s horúcou vodou Špeciálne vlastnosti Kovové sedlo Nastavovanie počas prevádzky Možnosť obojstranného prietoku pri rovnakej charakteristike Prednastavenie zostáva zachované aj po uzatvorení, vypustení a opätovnom otvorení ventilu Hadicová prípojka pre 1/2 a 3/4 pripojenie Piest externe tesnený O krúžkom Teleso z protikorózneho robustného bronzu Pripojenie ku všetkým typom potrubí od DN 10 do DN 20 Ochranná čiapočka s vyzdvihnutou centrálnou časťou na vrchnej časti šesťhranný úzaver Použitie pre médium Médium: Horúca voda do 130 °C 10,0 bar, pH hodnota 8,0 do 9,5 Technick. .daje Prevádzková teplota: max. 130 °C Prevádzkový tlak: max. 10,0 bar Kvs - hodnota: 1,70 (rohovù) 1,40 (priamy, DN 10) 1,45 (priamy, DN 15) 1,50 (priamy, DN 20) Konštrukcia Uzatv‡rateľný ventil obsahuje: Dimenzie DN 10 až DN 20 majú univerzálne spoje s vnœútorným závitom určeným pre medenŽé a oceľovŽé potrubia, alebo s vonkajším z‡ávitom, pre syntetickŽé materi‡ály a kompozitnŽé trubice. RohovŽé a priame prevedenia podľa DIN 3842 Spojovaciu priechodku a maticu Ochrannúœ ‹čiapo‹čkou z poniklovanej mosadze Materiál Mosadzné priechodky Spojovacie matice z poniklovanej ocele O krúžky z EPDM Teleso ventilu z bronzu RG 5, DIN 1705 Vrchná časť z mosadze Ochranná čiapočka z poniklovanej mosadze s teflonovým utesnením Spôsob činnosti Individuálne nastavenie verafixu na požadovanú hodnotu sa vykonáva s dostupným šesťhranným kľúčom. Prietok je možno regulovaný nastaviteľnou vložkou. Pomer medzi počtom otočení vložky a prietokovou mierou je možno odčítať z prietokového diagramu. Vypúšťanie a napúšťanie radiátora môže byť zabezpečené vypúšťacím adaptérom. Výstup z vykurovacieho zariadenia môže byť uzavretý otočením ventilovej vložky do polohy zavrieť šesťhranným kľučom. Napúšťanie alebo vypúšťanie potlačí prednastavenie verafixu - E. Nastaviteľné. uzatváracie ventily verafix - E sa dodávajú otvorené.


ZNAČKA:Honeywell
ZARADENIE: ČERPADLO KÚRENIE » termostatické ventile
DOSTUPNOSŤ:dodanie do 1 týždňa
OBJ. KÓD:V2400E0015
CENA:11,00 €
331 Sk

Objednanie tovaru

ks   navrat na vyber tovarov


Podrobný popispre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo
Certifikát Overené zákazníkmi
 
Bazény | tepelné čerpadlá | záhradný nábytok | záhradkárske potreby | fúkaná izolácia © 2008-2010 DAES, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.