Nachádzate sa v oddelení: TERARISTIKA AKVARISTIKA » teraristika


Doska výhrevná púšť Heat Wave Small
Hagen 
Doska výhrevná púšť Heat Wave Small

13,00 € s DPH 
Výhrevná doska do sklenených terárií. Veľkosť 10 x 12,5 cm. Výhrevnú dosku umiestnite na očistené dno terária pomocou gumových nožičiek a dobre pripevnite. Výhrevná doska nie je prispôsobená k použitiu bez terárijnej podstielky. Podstielka musí byť v dostatočnej vrstve, aby plaz nebol v priamom kontaktu s horúcim sklom a nespálil sa. Úkryt alebo hniezdo dajte na opačnú stranu terária než je výhrevná doska. Plazy a jašterice potrebujú mať odpočinkovú zónu, kde sa môžu ochladiť. Podobne je to mu i v prírode. Rozdelte si terárium na teplú a chladnú zónu. Pre chladnú zónu napr. doporučene : Exoterra Jaskyňa Snake Cave-107 - PT2845 nebo Exoterra Úkryt Reptile Den 107 - PT2861.
Ideální pro suchá nebo pouštní terária
Pro upevnění na spodní stranu nádrže
Vodivý zdroj tepla pro plazy a pavoukovce
Pomáhá termoregulaci, důležité pro metabolismus, zažívání, chuť a aktivitu
Bezpečný a rovnoměrný zdroj tepla
skladom
Hagen Exo Terra Multivitamín 70 g Doplnkové krmivo
Hagen 
Hagen Exo Terra Multivitamín 70 g Doplnkové krmivo

5,50 € s DPH 
Väčšina plazov a obojživelníkov nie sú schopní získať základné vitamíny a stopové minerály, ktoré vyžadujú od zajatí stravy. Exo Terra Multi Vitamín Prášok dodatku je zostavená tak, aby spĺňali výživové potreby plazov a obojživelníkov v súvislosti s ich každodennej stravy. Obsahuje presné množstvo vitamínov, aminokyselín a stopových prvkov, ktoré sú potrebné na výrobu energie, rastu, udržiavanie, reprodukcie a mnoho ďalších telesných funkcií. Exo Terra Multi Vitamín Prášok dodatku je komplementárny krmivo pre plazy a obojživelníky.

Multivitamínové krmivo pro plazy a obojživelníky.
Doplňkové krmivo pro plazy a obojživelníky. Obsahuje vitamín A z beta-karotenu a dokonale vyvážené stopové prvky, minerální látky, aminokyseliny a vitamíny, čímž stimuluje reprodukci a další životně důležité tělesné funkce. Krmný návod: a) při krmení ovocem a zeleninou - smíchejte 1 polévkouvou lžíci Multivitamín EX a 1 polévkouvou lžíci Kalcium + vitamín D3 EX nebo Kalcium EX s 500 g směsi zeleniny a ovoce, b) při krmení hmyzem promíchejte v poměru 1:1 Multivitamín EX a Kalcium + vitamín D3 EX nebo Kalcium EX v nádobce a přidejte živý hmyz, pak jemně protřepejte až se hmyz smísí s práškem.
Složení: mořské řasy, drcené lastury ústřic, glukóza, sůl, uhličitan vápenatý.
Jakostní znaky: proteiny 200 g / kg, popeloviny 90 g / kg, vláknina 40 g / kg, oleje a tuky 12 g / kg, vitamín A 90000 m.j./ kg, vitamín D3 22000 m.j./ kg, vitamín E 100 mg / kg, síran měďnatý 2,5 mg / kg.
skladom
Krmivo Exo Terra Červ múčny 34g
Hagen 
Krmivo Exo Terra Červ múčny 34g

2,70 € s DPH 
Celé múčne červy. Doplnkové krmivo pre plazy. Špeciálne krmivo pre plazy. Krmný návod: Podávajte 1-2 múčne červy ako súčasť potravy nebo ako maškrtu. Nezjedené zbytky odstráňte po 24 hodinách. Tip: Exo-Terra múčnych červov je vhodné podávať na Exo-Terra Vivicator kŕmnej miske. Zloženie: celé múčne červy (Tenebrio molitor). akostné znaky: proteíny 178 g / kg, vlhkosť 70%, oleje 50 g / kg, popeloviny 30 g / kg, vláknina 10 g / kg.
skladom
Lampa Glow Light veľká
Hagen 
Lampa Glow Light veľká

19,70 € s DPH 
Plechové osvetľovacie teleso s vnútornou porcelánovou vrstvou a so svorkou + svetelný žiarič vrátane voliteľného držiaku - pre spustenie lampy dole. Priemer: 25 cm. Vhodná pre žiarovky do 150 W. Denné a nočné osvetľovacie teleso v jednom, poskytuje dlhotrvajúci svetelný a odrazový efekt má žiaruvzdornú porcelánovou objímku. Je ideálny pre použitie všetkých druhov inkandescenčných žiaroviek, zabraňuje stresu zvierat a je ideálny pre nočné pozorovanie.
Pokiaľ použijete Exo Terra Glo Light či iné osvetlenie,sa nikdy nesmie pokladať/svietiť priamo na plastickú časť vetracej mriežky.Osvetlenie môže vždy svietiť iba na kovovú sieťku a minimálne 10cm nad okrajom terária.Môžu byť použité maximálne 100W žiarovky,alebo žiarivky.
skladom
Teleso výhrevné terárijné do objímky 100W
Hagen 
Teleso výhrevné terárijné do objímky 100W

18,60 € s DPH 
Keramický výhrevný žiarič s infračerveným svetlom. Vyžaruje prírodné infračervené žiarenie identické so slnečným, nevyžaruje svetlo a tým nenarušuje normálne foto periódu (deň / noc). Toto pevné keramické teleso je vhodné pre vlhké prostredie, má inovovaný design a 99 % tepelnú účinnosť. Plazy sú studenokrvné živočíchy, ktoré musia absorbovať teplo z okolitého prostredia. Dlhé vlny infračerveného žiarenia produkované týmto žiaričom účelne zohrievajú plazov a toto žiarenie tiež preniká pokožkou a podporuje zdravie a hojenie, rozširuje cievy a zlepšuje krvný obeh. Vhodný pre terária o veľkosti 120 - 160 l.
skladom
Teplomer do terária Rept-O-Meter
Hagen 
Teplomer  do terária Rept-O-Meter

3,34 € s DPH 
Teraristika - samolepiaci teplomer Rept-O-Meter s ľahko čitateľným displeyom. Ľahké použitie na hladký povrch. Teplomer nedávajte na najchladnejšie ani na najteplejšie miesto terária.
skladom
Teplomer digitálny ExoTerra do terária
Hagen 
Teplomer digitálny ExoTerra do terária

7,63 € s DPH 
Teraristika - digitálny samolepiaci teplomer s integrovanou pamäťou pre maximálnu a minimálnu teplotu. Ľahké použitie na hladký povrch. Teplomer nedávajte na najchladnejšie ani na najteplejšie miesto terária.
skladom
Teplomer terárijný digitálny
Hagen 
Teplomer terárijný digitálny

2,60 € s DPH 
Digitálny samolepiaci teplomer. Ľahké použitie na hladký povrch. Teplomer nedávajte na najchladnejšie a ani na najteplejšie miesto terária.
skladom
Vlhkomer digitálny ExoTerra EXO TERRA
Hagen 
Vlhkomer digitálny ExoTerra EXO TERRA

14,00 € s DPH 
Samolepiaci vlhkomer pre terária s integrovanou pamäťou pre maximálnu a minimálnu vlhkosť. Ľahké použitie na hladký povrch. Vyberte miesto v strede terária a vlhkomer pritlačte na povrch. Typ náhradnej baterky : G13-ACNB Microcell 1ks
skladom
Vlhkomer do terária Rept-O-Meter
Hagen 
Vlhkomer do terária  Rept-O-Meter

3,95 € s DPH 
Samolepiaci vlhkomer do terária. Ľahké použitie na hladký povrch. Vyberte miesto v stredu terária a vlhkomer pritlačte na povrch.
skladom
Doska výhrevná terárijná Heat Wave malá 4W
Hagen 
Doska výhrevná terárijná Heat Wave malá 4W

16,90 € s DPH 
Výhrevná doska do sklenených terárií. Veľkosť 20 x 20 cm. Výhrevnú dosku umiestnite na očistené dno terária pomocou gumových nožičiek a dobre pripevnite. Výhrevná doska nie je prispôsobená k použitiu bez terárijnej podstielky. Podstielka musí byť v dostatočnej vrstve, aby plaz nebol v priamom kontaktu s horúcim sklom a nespálil sa. Úkryt alebo hniezdo dajte na opačnú stranu terária než je výhrevná doska. Plazy a jašterice potrebujú mať odpočinkovú zónu, kde sa môžu ochladiť. Podobne je to mu i v prírode. Rozdelte si terárium na teplú a chladnú zónu. Pre chladnú zónu napr. doporučene : Exoterra Jaskyňa Snake Cave-107 - PT2845 nebo Exoterra Úkryt Reptile Den 107 - PT2861.

Ideální pro vlhká a deštná terária
Pro upevnění pod nádrž nebo na stěnu nádrže
Vodivý zdroj tepla pro plazy, pavoukovce a obojživelníky
Pomáhá termoregulaci, důležité pro metabolismus, zažívání, chuť a aktivitu
Bezpečný a rovnoměrný zdroj tepla Hagen deska topná Heat Wave malá 4 W
skladom
Podložka výhrevná Heat Wave stredná 8W
Hagen 
Podložka výhrevná  Heat Wave stredná 8W

19,70 € s DPH 
Výhrevná doska do sklenených terárií. Veľkosť 28 x 27 cm. Výhrevnú dosku umiestnite na očistené dno terária pomocou gumových nožičiek a dobre pripevnite. Výhrevná doska nie je prispôsobená k použitiu bez terárijnej podstielky. Podstielka musí byť v dostatočnej vrstve, aby plaz nebol v priamom kontaktu s horúcim sklom a nespálil sa. Úkryt alebo hniezdo dajte na opačnú stranu terária než je výhrevná doska. Plazy a jašterice potrebujú mať odpočinkovú zónu, kde sa môžu ochladiť. Podobne je to mu i v prírode. Rozdelte si terárium na teplú a chladnú zónu. Pre chladnú zónu napr. doporučene : Exoterra Jaskyňa Snake Cave-107 - PT2845 nebo Exoterra Úkryt Reptile Den 107 - PT2861.

Ideální pro vlhká a deštná terária
Pro upevnění pod nádrž nebo na stěnu nádrže
Vodivý zdroj tepla pro plazy, pavoukovce a obojživelníky
Pomáhá termoregulaci, důležité pro metabolismus, zažívání, chuť a aktivitu
Bezpečný a rovnoměrný zdroj tepla
skladom
Ohrievač do terária peň 15W,14x13x15,5cm
 
Ohrievač do terária peň 15W,14x13x15,5cm

19,90 € s DPH 
Ohrievač do terária peň 15W,14x13x15,5cm HEATING TREE
skladom
Čistič terarijní Wipe Out 1 258ml
 
Čistič terarijní Wipe Out 1 258ml

6,50 € s DPH 
Dezinfekčný prostriedok a antibakteriálny čistič pre terária a malé klietky pre zvieratá. Zabíja široké spektrum baktérií ktoré obsahujú druhy Salmonella choleraesuis (ATCC 10708) a Pseudomonas aeruginosa (ATCC 15422). Pomáhá znižovať riziko možnej bakteriálnej infekcie Vášho zvieraťa. Vyberte všetky zvieratá a objekty (vyhrievacie kamene, jaskyne, vybavenie klietok, krmítka a napájačky (tie vyčistíte pomocou WIPE OUT 2) Postriekajte povrch terária alebo klietky čističom Wipe Out 1 a nechajte odstáť 5 min. Potom otrite postriekaný povrch do sucha.Nedávajte zvieratá späť pokiaľ nie je terárium ,alebo klietka vysušená a vyvetraná. Čistite terárium najmenej raz týždenne alebo viackrát podľa potreby. Zloženie: alkyl (C14 50%; C12 40%; C16 10%), dimetyl benzyl amonium chlorid 0,13%, neutrálne zložky.
skladom
ExoTerra Breeding Box malý
Hagen 
ExoTerra Breeding Box malý
6,00 €
6,00 € s DPH 
Prenosné plastové terárium s bočnou ventiláciou. Veľkosť: 20,5 x 20,5 x 14 cm. Ideálna prepravka pre zvieratá či živé kŕmenie. Má vynikajúcu bočnú ventiláciu, veľké dvierka pre jednoduchšie používanie a sú uzamýkateľné. Pre chovateľské záležitosti alebo pri prenose oceníte, že boxy zapadajú do seba.
skladom
Fauna box 3l
Savic 
Fauna box 3l

6,10 € s DPH 
Prenosný fauna box pre malé zvieratá. Veľkosť: 20 x14 x 14 cm.
skladom
Fauna box nízky 10l 34x20x22cm
Savic 
Fauna box nízky 10l  34x20x22cm

11,11 € s DPH 
Prenosný fauna box pre malé zvieratá. Veľkosť: 34 x20 x22 cm. Farba:červená,modrá
skladom
Fauna box terárijný 23l
Hagen 
Fauna box terárijný 23l
15,00 €
14,90 € s DPH 
Prenosný plastový priehľadný box pre terárijné zvieratá. Veľkosť: 46 x 30 x 17 cm. 23l
skladom
Faunárium extra veľké 33x19x25
Hagen 
Faunárium extra veľké 33x19x25

10,99 € s DPH 
Prenosný plastový priehľadný box pre terárijné zvieratá. Veľkosť: 33 x 19 cm, výška 25 cm. Terárium Exo Terra Faunárium je ľahko použiteľné plastové terárium, ktoré sa môže klásť na seba, určené pre plazy, obojživelníky, pavúkovce, myši a hmyz.
• Ideálne pre prepravu terárijných zvierat alebo živého kŕmenia.
• Dokonalý dočasný alebo karanténny príbytok.
• Priehľadné plastové dvere pre ľahký prístup.
• Ľahké čistenie a dezinfekcia.
skladom
Faunárium malé
Hagen 
Faunárium malé
5,00 €
5,90 € s DPH 
Veľkosť: 21 x 13 cm, výška 16 cm. Terárium Exo Terra Faunárium je ľahko použiteľné plastové terárium, ktoré sa môže klásť na seba, určené pre plazy, obojživelníky, pavúkovce, myši a hmyz.
• Ideálne pre prepravu terárijných zvierat alebo živého kŕmenia.
• Dokonalý dočasný alebo karanténny príbytok.
• Priehľadné plastové dvere pre ľahký prístup.
• Ľahké čistenie a dezinfekcia.
skladom
Faunárium stredné
Hagen 
Faunárium stredné
8,20 €
8,00 € s DPH 
Veľkosť: 30 x 19 cm, výška 20 cm. Terárium Exo Terra Faunárium je ľahko použiteľné plastové terárium, ktoré sa môže klásť na seba, určené pre plazy, obojživelníky, pavúkovce, myši a hmyz.
• Ideálne pre prepravu terárijných zvierat alebo živého kŕmenia.
• Dokonalý dočasný alebo karanténny príbytok.
• Priehľadné plastové dvere pre ľahký prístup.
• Ľahké čistenie a dezinfekcia.
skladom
Kameň vyhrievaný S (5W)
 
Kameň vyhrievaný S (5W)

12,90 € s DPH 
Elektrický výhrevný kameň. Veľkosť: 16 x 11 x 4,5 cm. Vykurovací kameň s prírodným vzhľadom podporuje prirodzené správanie zvierat a zabezpečuje konštantnú teplotu 26 ° C. Špeciálny tvar poskytuje rovnomerné rozloženie tepla vv teráriu, starostlivo vyvinutý dizajn je úplne bezpečný pre jeho obyvateľov. Prevádzka zariadenia je signalizovaný kontrolkou LED osvetlenie.
skladom

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo
Certifikát Overené zákazníkmi
 
Bazény | tepelné čerpadlá | záhradný nábytok | záhradkárske potreby | fúkaná izolácia © 2008-2018 DAES, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.