AQ Filter na vodu 5/4 velký

AQ Filter na vodu 5/4  velkýAQ Filter na vodu 5/4  velký
Filter pred čerpadlo, s kartušou vložkou 5/4" veľký AQUA, s kartušou 9 RLA 5/4" Filter odpieskovací pred čerpadlo AQUA 5/4" 9 veľký, s vložkou (kartušou) - vložkou 9 RLA 5/4" polypropylénovou, na čerpadlo, na zachytávanie nečistôt a malého množstva piesku vo vode. Odpieskovací filter je potrebné zvoliť tak, aby: umožňoval dostatočný prietok a tlak vody podľa použitého čerpadla neodporúča sa na sacie potrubie jemnejšie sitko ako 80 mikrónov V kombinácii s vložkou na mechanické nečisoty s hustotou 80 mikrónov, sú tieto filtre určené k zachyteniu piesku a nečistôt. vhodný všeobecne na filtrovanie studenej vody v bytových či domových rozvodoch vhodná na filtrovanie pitnej vody štandardne sa používajú polypropolénové vložky RLA 80mikrónov, ktoré sú umývateľné a hygienicky nezávadné Určené pre studenú vodu. Max. tlak vody: 8 bar pri teplote 20°C.


ZNAČKA:Aquael
ZARADENIE: ČERPADLO NA VODU » filter na vodu a úpravňa vody
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:7574
CENA:29,90 €

Objednanie tovaru

ks   navrat na vyber tovarov


Podrobný popis


Súvisiace produkty

Vsuvka plastová 5/4"
Plastové 
Vsuvka plastová 5/4"

1,21 € s DPH 
AQ Vsuvka plastová 5/4"
skladom
AQ vložka 5/4" veľká odpieskovacia preplachovateľná
Aqua 
AQ vložka 5/4" veľká odpieskovacia preplachovateľná

8,80 € s DPH 
AQ vložka veľká 5/4",80mic.Filtračná vložka sieťková odpieskovacía preplachovateľná je určená k zachyteniu piesku a nečistôt pred čerpadlami, ale aj na filtrovanie vody v bytových či domových rozvodoch alebo ako pre/post-filtre pre technologické zariadenia. Veľkou výhodou je dlhodobé používanie bez nutnosti výmeny. Stači vložku preplachnuť a môžme ju použivať znovu.Prietok:3.500l/hod.
skladom
AQ klúč ku filtrom
 
AQ klúč ku filtrom

3,50 € s DPH 
skladom
AQ Filter na vodu 1" velký
 
AQ Filter na vodu 1" velký

24,90 € s DPH 
AQ Filter na vodu 1" velký je dôležitou súčasťou ochrany vnútorných rozvodov vody, technológie montovanej na úpravu vody ako i vodovodných batérii. Podľa použitej vložky odstraňujú mechanické nečistoty privádzané z potrubia, napomáhajú k úprave vody pri chemickom znečistení, upravujú pH vody, znižujú tvrdosť... a.i.
Popnúkaný plastový filter s mosadzným závitom je určený k zachyteniu piesku a mechanických nečistôt, ale aj filtrovanie vody v bytových či domových rozvodoch. Štandardne používané kartuše typ RLA 80 mcr (umývateľné polypropylénové), hygienicky nezávadné.
Do filtrov je možné osadiť aj iné typy kartuší s rôznym účelom použitia avšak hygienicky limitované pre styk s pitnou vodou (uhlíkové, zmäkčovacie, bavlnené, kombinované...).
Určené pre studenú vodu.
Max. tlak vody: 8 bar pri teplote 20°C.
skladom

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo
Certifikát Overené zákazníkmi
 
Bazény | tepelné čerpadlá | záhradný nábytok | záhradkárske potreby | fúkaná izolácia © 2008-2021 DAES, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.