Nachádzate sa v oddelení: ČERPADLO VODA

PODKATEGÓRIE TOVARU


kalové čerpadlo HCP BF-01 UN 230V bez plaváku
HCP 
kalové čerpadlo HCP BF-01 UN 230V bez plaváku

173,00 € s DPH 
kalové čerpadlo HCP BF-01 UN 230V bez plaváku. Ľahké a kompaktné ponorné kalové čerpadlo. Hydraulická časť čerpadla vrátane upchávkovej komory je vyrobená zo šedej liatiny, plášť motora a horný kryt je z nerez oceli ČSN 17 240. Čerpadlá sú vybavené dvojitými mechanickými upchávkami mazanými stálou olejovou náplňou. Od velkosti 05 je materiál upchávok SiC/SiC. Ako doplnková ochrana mechanickej upchávky proti nečistotám slúži prídavné gufero. Elektromotor v suchom prevedení je vybavený doplnkovou tepelnou ochranou. Čerpadlá veľkosti 01 až 21A je možno dodať aj s integrovaným plovákovým spínačom – označenie písmenom "F". Obežné kolesá: P – jednolopatkové polootvorené obežné koleso s wolfrámovým plátkom (umožní skrátiť vláknité materiály) U – rozvirovateĺné oběžné kolo s dobrou odolnosťou proti upchávaniu.
archív
kalové čerpadlo HCP AL-01N 230V bez plaváka
HCP 
kalové čerpadlo HCP AL-01N 230V bez plaváka

173,00 € s DPH 
Sú vhodné na čerpanie kalov a odpadovej vody mierne znečistenej mechanickými primiešaninami prevažne neabrazívneho charakteru, ako je bahno, popol, kúsky dreva, splašky a iné, a v menšej miere aj abrazívneho charakteru, ako je piesok, piesočná drvina a pod. AL nachádzajú uplatnenie najmä v stavebníctve, pri výkopových prácach, pri odstraňovaní následkov povodní, pri odvodňovaní zaplavených pivníc, suterénov, nádržiach odpadovej vody a pod.Čerpadlo je celokovovej konštrukcie s využitím nerezových materiálov.Dvojitá mechanická upchávka mazaná a chladená olejom.Suchý motor je vybavený doplnkovou tepelnou ochranou.Konštrukcia obežného kolesa,ktoré sa nezanáša.K dispozícii je aj systém spúšťacieho zariadenia.Qmax.=12.600l/hod.,Hmx=10,5m.Priechodnosť častíc 5mm.
archív

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo
Certifikát Overené zákazníkmi
 
Bazény | tepelné čerpadlá | záhradný nábytok | záhradkárske potreby | fúkaná izolácia © 2008-2019 DAES, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.