ExoTerra Jade Cactus rastlina do terária

ExoTerra Jade Cactus rastlina do teráriaExoTerra Jade Cactus rastlina do terária
Umelá tropická rastlina, ktorá je presnou kópiou živých rastlín vhodná do terárii. Veľkosť: 27 cm. Tieto rastliny sú jednoduché na údržbu, vypadajú prirodzene (i na dotyk), ich základňa je z cementu pre väčšiu stabilitu a sú použiteľné v miestach, kde živé rastliny nemôžu prežiť.


ZNAČKA:Hagen
ZARADENIE: VÝPREDAJ » plastové rastliny
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:107PT2984
CENA:4,70 €

Objednanie tovaru

ks   navrat na vyber tovarov


Podrobný popis


Súvisiace produkty

ExoTerra Spider Orchid
Hagen 
ExoTerra Spider Orchid
8,70 €
9,90 € s DPH 
Výpredaj - posledné 2 kusy ! Umelá tropická rastlina, ktorá je presnou kópiou živých rastlín. Veľkosť: 30 cm. Tieto rastliny sú jednoduché na údržbu, vypadajú prirodzene (i na dotyk), ich základňa je z cementu pre väčšiu stabilitu a sú použiteľné v miestach, kde živé rastliny nemôžu prežiť.
skladom
ExoTerra Rock Outcrop malý
Hagen 
ExoTerra Rock Outcrop malý

12,00 € s DPH 
Úkryt pre terárijné zvieratá, imitujúce kamenné skalky. Veľkosť: 18 x 13,5 x 16 cm. Terárijná dekorácia vysokej kvality, ktorá sa hodí do akéhokoľvek terárijného prostredia. Je odliatkom skutočnej skalky, čím vypadá veľmi realisticky a vytvorí 3D obydlí. Tento úkryt redukuje možný stres zvierat a viac otvorov slúži pre lepší pohyb a zábavu. Slúži i ako vyhrievacie miesto pod UV a materiálom zapadá do Exo Terra konceptu. Úkryt je jednoduchý na inštaláciu a čistenie.
skladom
ExoTerra Laurel Bush
Hagen 
ExoTerra Laurel Bush
11,50 €
11,00 € s DPH 
Výpredaj - posledné 3 kusy Umelá tropická rastlina, ktorá je presnou kópiou živých rastlín.
Veľkosť: 30 cm.
Tieto rastliny sú jednoduché na údržbu, vypadajú prirodzene (i na dotyk), ich základňa je z cementu pre väčšiu stabilitu a sú použiteľné v miestach, kde živé rastliny nemôžu prežiť.
skladom
ExoTerra Finger Cactus
Hagen 
ExoTerra Finger Cactus

4,90 € s DPH 
ExoTerra Barrel Cactus malý
skladom

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo
Certifikát Overené zákazníkmi
 
Bazény | tepelné čerpadlá | záhradný nábytok | záhradkárske potreby | fúkaná izolácia © 2008-2020 DAES, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.