Gardena automatické zavlažovanie pre 5-6m dlhých kvetináčov

Gardena automatické zavlažovanie pre 5-6m dlhých kvetináčovGardena automatické zavlažovanie pre 5-6m dlhých kvetináčov
Gardena automatické zavlažovanie pre 5-6m dlhých kvetináčovGardena automatické zavlažovanie pre 5-6m dlhých kvetináčovGardena automatické zavlažovanie pre 5-6m dlhých kvetináčovGardena automatické zavlažovanie pre 5-6m dlhých kvetináčov
Automatické zavlažovanie kvetinových truhlíkov od spoločnosti GARDENA automaticky zavlažuje až šesť metrov dlhých kvetináčov na kvety. So integrovaným časovačom s 13 pevnými programami možno vaše hrantíky na kvety ľahko zavlažovať aj vo vašej neprítomnosti. Pre nezávislosť na vodovodnom kohútiku možno zavlažovanie truhlíkov na kvetiny vykonávať priamo z nádrže na dažďovú vodu. Ak má byť napojených viac ako šesť metrov truhlíkov na kvetiny, možno sadu predĺžiť. Pre zavlažovanie s úsporou vody možno automatické zavlažovanie kvetinových črepníkov od spoločnosti GARDENA pripojiť k dažďovému senzoru electronic (č.v. 1189-20) a čidlu pôdnej vlhkosti (č.v. 1188-20) od spoločnosti GARDENA. V sade je transformátor s otočným spínačom pre výber zavlažovacieho programu, nízkonapäťové čerpadlo 14 V s filtrom na nečistoty, 25 radových kvapkačov (2 l/h) s koncovou krytkou a čistiacou ihlou, 10 m prívodného potrubia 4,6 mm (3/16") a 15 držiakov na rúrky.


ZNAČKA:Gardena
ZARADENIE: ZÁVLAHA KVAPKOVÁ » zavlažovanie kvetináčov
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:1407-20
CENA:125,00 €

Objednanie tovaru

ks   navrat na vyber tovarov


Podrobný popispre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo
Certifikát Overené zákazníkmi
 
Bazény | tepelné čerpadlá | záhradný nábytok | záhradkárske potreby | fúkaná izolácia © 2008-2021 DAES, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.