Gardena Classic cut nožnice na trávu

Gardena Classic cut nožnice na trávuGardena Classic cut nožnice na trávu
Gardena Classic cut nožnice na trávuGardena Classic cut nožnice na trávuGardena Classic cut nožnice na trávuGardena Classic cut nožnice na trávuGardena Classic cut nožnice na trávuGardena Classic cut nožnice na trávuGardena Classic cut nožnice na trávuGardena Classic cut nožnice na trávu
Nožnice na trávu Gardena Accu 60 pohodlne strihajú okraje trávniku. Kyvná komfortná rukoväť pre optimálne prispôsobenie sa prirodzenému držaniu ruky. Výkonné lithiové akumulátorové články, nenáročné na údržbu, pre silné strihanie. Akumulátorové články sú vymeniteľné. Ergonomické usporiadanie obslužných prvkov pre uvolnené držanie ruky pri práci. Optimálne rozloženie hmotnosti umožňuje manipuláciu bez prejavov únavy. Vysoká prieťažná sila pre vynikajúci výsledok strihanie a veľmi dobrý vzhľad zostrihaného porastu. Vymeniteľné kvalitné nože, precízne brúsené, opatrené nepriľnavým povlakom. Jednoduchá výmena nožov bez použitia náradia. Nožnice na trávu Gardena Accu 60 majú kolieska pre ich pohodlné vedenie. Kompletne so samostatnou nabíjačkou a ochranou noža. Je možné vybaviť teleskopickou otočnou násadou pre prácu v vzpriamenej polohe.


ZNAČKA:Gardena
ZARADENIE: TECHNIKA OSTATNÉ » nožnice na trávu
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:8885
CENA:65,00 € ( 65,00 €, zľava 0% !)

Objednanie tovaru

ks   navrat na vyber tovarov


Podrobný popis


Súvisiace produkty

Gardena ComfortCut akumulátorové nožnice na trávu
Gardena 
Gardena ComfortCut akumulátorové nožnice na trávu

78,60 € s DPH 
Pre pohodlné strihanie okrajov trávnika a tvarovanie kríkov bez prívodnej šnúry. Výkonné lítium-iontové akumulátorové články, nenáročné na údržbu. S LED-ukazovateľom stavu nabitia akumulátora. Výkyvná komfortná rukoväť pre optimálne prispôsobenie sa prirodzenému držaniu ruky. Vysoká prieťažná sila pre najlepšie výsledky strihania. Vymeniteľné kvalitné nože, presne brúsené, s antiadhezívnym povlakom. Jedinečná výmena nožov: rýchlo, jednoducho a bezpečne – bez náradia. S kolieskami pre pohodlné vedenie nožníc. Kompletne s ochranou nožov a nabíjačkou. Prestaviteľné na nožnice na kríky. Možnosť dovybavenia teleskopickou násadou.
skladom
Nabíjačka batérií k záhradným nožniciam Gardena
Gardena 
 Nabíjačka batérií k záhradným nožniciam Gardena

26,00 € s DPH 
nabíjačka batérii k nožniciam na trávu Gardena obj. č. 8885/8886/8887/8890

Poznáte ten nepríjemný pocit, keď vás pri práci v záhrade obmedzujú káble? Alebo musíte dýchať benzínové výpary? Technologický vývoj v posledných rokoch priniesol na trh nový, prevratný spôsob práce na záhrade, bez obmedzení. Sú ním akumulátorové výrobky. Títo skvelí pomocníci v záhrade vám umožnia prácu bez hluku a výfukových plynov aj na miestach, kam by ste sa inak nedostali.
Ak zvyknete pracovať dlho a batérie sa prácou vybíjajú, určite sa oplatí zaobstarať si aj náhradný akumulátor a nabíjačku.
Kým budete s jedným pracovať, druhý sa bude nabíjať, aby bol pripravený v prípade potreby. Široký sortiment akumulátorových výrobkov pre rôzne typy prác v záhrade ponúka GARDENA.
dodanie do 1 týždňa

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo
Certifikát Overené zákazníkmi
 
Bazény | tepelné čerpadlá | záhradný nábytok | záhradkárske potreby | fúkaná izolácia © 2008-2021 DAES, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.