Gardena Sypací vozík 40 cm

Gardena Sypací vozík 40 cmGardena Sypací vozík 40 cm
Gardena Sypací vozík 40 cmGardena Sypací vozík 40 cm
Posýpací vozík z radu GARDENA 0420-20 combisystem so 40 cm šírkou posypu a 3 litrovým objemom je ideálny pre malé plochy.
Integrovaný sypací valec so stieracou lištou slúži k presnému rozhadzovaniu trávneho hnojiva a rovnomernému rozmetávaniu semien.
Súčasťou je posypová tabuľka pre štandardné hnojivá.
Posýpací vozík možno flexibilne kombinovať so všetkými násadami z radu combisystem. Odporúčaná dĺžka násady pre posýpací vozík je 130-150 cm.

Šírka posypu - 40cm
Kapacita zásobníka - 3 l
Doporučená veľkosť trávnatej plochy - 100m2


ZNAČKA:Gardena
ZARADENIE: TECHNIKA OSTATNÉ » sypacie vozíky a valce
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:0420-20
CENA:35,00 €

Objednanie tovaru

ks   navrat na vyber tovarov


Podrobný popis


Súvisiace produkty

Drevená násada Gardena Combisystém 150 cm 3725-20
Gardena 
Drevená násada Gardena Combisystém 150 cm 3725-20
14,99 €
12,90 € s DPH 

Drevené násady z radu GARDENA combisystem označené štítkom FSC 100 % sú vyrobené z dreva pochádzajúceho z lesa certifikovaného podľa štandardov FSC®.
Tieto násady umožňujú predlžovanie všetkých nástrojov tohto combi systému.
Vysoko kvalitné húževnaté drevo pôvodom z Európy tlmí vibrácie a má certifikát FSC. To znamená záruku, že na výrobu násad je použité iba drevo z riadne udržiavaných a obnoviteľných lesov.
150 cm dlhá násada má nekĺzavú povrchovú úpravu a padne dobre do ruky. Eloxovaná hliníková rúrka má plastovú povrchovú úpravu a koniec násady zaručuje pevné spojenie a bezpečné upnutie nástrojov combisystem.
Upínacia skrutka s komponentmi z mäkčeného plastu pre upevnenie nástroja combisystem je nasadená takým spôsobom, aby nemohlo dôjsť k jej strate. Záruka 25 rokov.
Tip: pre prácu s ťažnými alebo tlačnými pohybmi mala byť použitá dlhšia násada, na kopanie je vhodnejšia kratšia násada.
skladom
Drevená násada Gardena Combisystém 130 cm 3723-20
Gardena 
Drevená násada Gardena Combisystém 130 cm 3723-20
10,59 €
8,50 € s DPH 
Drevená násada Gardena Combisystém je určená pre individuálne predĺženie každého náradia v combisystéme.
Jedna násada - rôzne koncové nástroje - veľa možností použitia v priebehu celého roka.

Vysoko kvalitné húževnaté drevo pôvodom z Európy tlmí vibrácie a má certifikát FSC®. To znamená záruku, že na výrobu násad je použité iba drevo z riadne udržiavaných a obnoviteľných lesov.

130 cm dlhá násada má nekĺzavú povrchovú úpravu a padne dobre do ruky. Eloxovaná hliníková rúrka má plastovú povrchovú úpravu a koniec násady zaručuje pevné spojenie a bezpečné upnutie nástrojov combisystem.
Upínacia skrutka s komponentmi z mäkčeného plastu pre upevnenie nástroja combisystem je nasadená takým spôsobom, aby nemohlo dôjsť k jej strate. Spojenie násady a nestratiteľný upevňovací šrób je patentované.

Typ: pre prácu s ťažnými alebo tlačnými pohybmi mala byť použitá dlhšia násada, na kopanie je vhodnejšia kratšia násada.
skladom

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo
Certifikát Overené zákazníkmi
 
Bazény | tepelné čerpadlá | záhradný nábytok | záhradkárske potreby | fúkaná izolácia © 2008-2021 DAES, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.