Hadica HighFLEX Comfort 13 mm 1/2" 50m

Hadica HighFLEX Comfort 13 mm 1/2" 50mHadica HighFLEX Comfort 13 mm 1/2" 50m
Hadica s profilom Power Grip, 50 m
Dĺžka hadice: 50 m
Priemer hadice: 13 mm
Tlak, pri ktorom dôjde k prasknutiu: 30 bar
Životnosť: 25 rokov

Tlak, pri ktorom dôjde k prasknutiu GARDENA hadica HighFLEX Comfort s profilom Power Grip zaručuje perfektné spojenie medzi hadicou a spojkou. Vďaka novej technológii funguje toto blokovanie ako ozubené kolesá. Profil Power Grip umožňuje to, čo si mnohí majitelia záhrad už dlho želali: spoľahlivé spojenie s dokonalou prídržnou silou. Pozitívny vedľajší efekt nového profilu: hadice sa lepšie navíjajú a dobre kĺžu. Vďaka textílii so špirálovými okami s dvoma špirálami v opačných smeroch, je hadica odolná voči tlaku a udržuje svoj ​​tvar, ale je pružná a ľahko sa s ňou manipuluje. Netvoria sa na nej uzle, ani sa nekrúti. Sú to tie najlepšie predpoklady pre pohodlné a flexibilné použitie vo vašej záhrade. V prípade potreby môže byť systematicky prepojovaná pomocou fitingov Original GARDENA System a prípojných zariadení. Neobsahuje škodlivé plastifikátory (ftaláty), ani ťažké kovy a samozrejme je odolná voči UV-žiareniu. Vďaka hrúbke stien je obzvlášť robustná a trvanlivá.


ZNAČKA:Gardena
ZARADENIE: ZÁVLAHA POVRCHOVÁ » hadica záhradna
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:18069-22
CENA:69,90 € ( 60,80 €, zľava 15% !)

Objednanie tovaru

ks   navrat na vyber tovarov


Podrobný popis


Súvisiace produkty

Hadica Classic 19 mm 3/4" Gardena
Gardena 
Hadica Classic 19 mm  3/4"  Gardena

25,90 € s DPH 
Tlakovo odolné GARDENA hadice Classic, ktoré udržujú svoj ​​tvar vďaka vysoko kvalitnej textílii, neobsahujú žiadne škodlivé plastifikátory (ftaláty), ani ťažké kovy a sú samozrejme UV-stále.


Dĺžka hadice 20 m
Priemer hadice vnútorný 19 mm
Priemer hadice vonkajší 22 mm
Tlak, pri ktorom dôjde k prasknutiu 22 bar
Predpokladaná životnosť: 12 rokov
skladom
Hadica HighFLEX Comfort 19 mm 3/4" 50m
Gardena 
Hadica HighFLEX Comfort 19 mm 3/4"  50m

119,00 € s DPH 
Hadica s profilom Power Grip
Dĺžka hadice: 20 m
Priemer hadice: 13 mm
Tlak, pri ktorom dôjde k prasknutiu: 30 bar
Životnosť: 25 rokov

GARDENA hadica HighFLEX Comfort s profilom Power Grip zaručuje perfektné spojenie medzi hadicou a spojkou. Vďaka novej technológii funguje toto blokovanie ako ozubené kolesá. Profil Power Grip umožňuje to, čo si mnohí majitelia záhrad už dlho želali: spoľahlivé spojenie s dokonalou prídržnou silou. Pozitívny vedľajší efekt nového profilu: hadice sa lepšie navíjajú a dobre kĺžu. Vďaka textílii so špirálovými okami s dvoma špirálami v opačných smeroch, je hadica odolná voči tlaku a udržuje svoj ​​tvar, ale je pružná a ľahko sa s ňou manipuluje. Netvoria sa na nej uzle, ani sa nekrúti. Sú to tie najlepšie predpoklady pre pohodlné a flexibilné použitie vo vašej záhrade. V prípade potreby môže byť systematicky prepojovaná pomocou fitingov Original GARDENA System a prípojných zariadení. Neobsahuje škodlivé plastifikátory (ftaláty), ani ťažké kovy a samozrejme je odolná voči UV-žiareniu. Vďaka hrúbke stien je obzvlášť robustná a trvanlivá.
dodanie do 1 týždňa
Nástenný držiak hadice 60 s vodiacou cievkou
Gardena 
Nástenný držiak hadice 60 s vodiacou cievkou
62,99 €
59,90 € s DPH 
Profesionálny originálny systém GARDENA umožňuje pohodlné navíjanie a odvíjanie hadice pomocou zvláštnej hadicovej cievky a to v každom smere aj okolo rohov domu. Upevňuje sa na stenu domu - stabilný kovový držiak. Integrované držadlo na pohodlný transport po odpojení. Zalomená prípojná os zabraňuje prelomeniu hadice. Komplet so šróbovaním GARDENA. Je možné upraviť na GARDENA profi-systém pomocou šróbenia profi-systému č.v. 2801. Stopka dokvapkávania k nasadeniu na hadicu po odpojení. Postačuje pre hadicu : 60m 1/2" - 13 mm 50m 5/8" - 16 mm 35m 3/4" - 19 mm
skladom

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo
Certifikát Overené zákazníkmi
 
Bazény | tepelné čerpadlá | záhradný nábytok | záhradkárske potreby | fúkaná izolácia © 2008-2021 DAES, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.