Husqvarna R 214TC Záhradný rider

Husqvarna R 214TC Záhradný riderHusqvarna R 214TC Záhradný rider
Husqvarna R 214TC Záhradný riderHusqvarna R 214TC Záhradný riderHusqvarna R 214TC Záhradný riderHusqvarna R 214TC Záhradný riderHusqvarna R 214TC Záhradný riderHusqvarna R 214TC Záhradný riderHusqvarna R 214TC Záhradný riderHusqvarna R 214TC Záhradný rider
Výkonný rider Husqvarna R 214TC je vybavený dvojvalcovým motorom s vysokým krútiacim momentom a žacím ústrojenstvom Combi 94 s 94 cm záberom pri kosení, ktorý ponúka prvotriedne kosenie s mulčovaním (BioClip®) a zadným vyhadzovaním pokosenej trávy. Prácu uľahčuje hydrostatická prevodovka ovládaná pedálom, ľahko prístupné ovládacie prvky a automatické spúšťanie žacích nožov.

Rider Husqvarna R 214TC je dobrou voľbou pre vlastníkov nehnuteľností a pozemkov, ktorí vyžadujú mimoriadne vysokú účinnosť, jednoduché použitie, vynikajúcu manévrovateľnosť a skutočne príjemnú jazdu. Rider Husqvarna použijete na celoročné úlohy napríklad pri odhrabávaní snehu.

Žacie ústrojenstvo pripevnené vpredu umožňuje vynikajúci prístup do rohov a pod kroviny, lavičky v parku a podobne.
Funkcia BioClip® zaručuje perfektný vzhľad trávnika na často kosených plochách kde je pokosená tráva porezaná na malé kúsky, ktoré sa veľmi rýchlo rozkladajú a menia sa tak na prírodné hnojivo.
Zadná náprava je výkyvná pre zabezpečenie maximálnej trakcie kolies pohonu. Motor umiestnený vzadu umožňuje lepší výhľad na kosenú plochu a neobťažuje vodiča hlukom a emisiami.
Unikátny kĺbový systém riadenia umožňujúci zadným kolesám vybočiť až do úplnej blízkosti rámu. Výsledkom je vynikajúca manévrovateľnosť s minimálnym polomerom otáčania na plné zatočenie.

Rider je ihneď plne prevádzky schopný a so strojom môžete ihneď kosiť.ZNAČKA:Husqvarna
ZARADENIE: TRAKTOR - RIDER » rider s kosiacim zariadením
DOSTUPNOSŤ:skladom
OBJ. KÓD:9678469-01
CENA:4.423,00 €

Objednanie tovaru

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Podrobný popispre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo
Certifikát Overené zákazníkmi
 
Bazény | tepelné čerpadlá | záhradný nábytok | záhradkárske potreby | fúkaná izolácia © 2008-2021 DAES, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.