Ponorné vretenové čerpadlo HC90- 0,75S 25m kábel

Ponorné vretenové čerpadlo HC90- 0,75S 25m kábelPonorné vretenové čerpadlo HC90- 0,75S 25m kábel
Ponorné vretenové čerpadlo HC90- 0,75S 25m kábelPonorné vretenové čerpadlo HC90- 0,75S 25m kábel
Vretenové čerpadlo dĺžka kábla 25m.
menovité prevádzkové napätie V/AC 230
elektrický príkon W 750
menovitý prúd A/AC 5,6
max. dopr. množstvo l/h 1800
max. výtlak m 100
max. ponor pod hladinu m 20
max. teplota čerpané kvapaliny ºC 35
výtlak – vnútorný závit G1¨
max. rozmer pevných častíc v kvapaline mm 1
max. obsah pevných častíc v kvapaline g/m3 150
dĺžka pohyblivého prívodu m 25
trieda el. ochrany 1
el. krytie IP 68
hmotnosť čerpadla kg 12
priemer čerpadla mm 98
dĺžka čerpadla mm 550

HC80 -0,75S - rozsah použitia:
Vretenové čerpadlo HC80 je určené pre čerpanie čistej a mierne zakalenej užitkovej vody o teplote od 3 do 35 ºC z vrtov a studní až do prevýšenia 80 metrov, k tlakovániu zásobníkov, k čerpaniu vody do automatických tlakových systémov, k zavlažovániu a postreku záhrad a podobne.
Je konštruované ako odolné, bezúdržbové, na inštalaciu a obsluhu nenáročné ponorné čerpadlo so širokým použitím pre zásobovanie vodou z vlastných zdrojov užitkovej vody v poľnohospodárstve a dalších oblastiach hospodárstiev, tak aj pre domy, chalupy, chaty a zahrady.
Vďaka svojim rozmerom je možno ponorné vretenové čerpadlo použít do vrtov od priemeru 100 mm.
Ponorné vretenové čerpadlo HC80 je určené na dlhšiu dobu čerpania.
Časté zapínanie a vypínanie má negativný vplyv na životnost čerpadla. Maximálny počet zapnutí ponorného čerpadla HC80 by se mal pohybovať do 20 za hodinu.
Obsah pevných častic v čerpanej kvapaline by nemal presiahut hodnotu 120g/m3 pri maximálnej velkosti zrna 1 mm.
Ponorné čerpadlo možno položiť na dno nádoby alebo zavesit za závesné oka nad dno (váha čerpadla je 12 kg). V žiadnom prípade vretenové čerpadlo nesmie vysiet za prívodný kábel, tento nesmie byť nijako mechanicky namáháný.
Motor čerpadla – ponorný motor s nerezovým pláštom, medeným vinutím, hriadel je tesnený dvojitou keramickou mechanickou upchávkou chladenou netoxickým olejem. Motor je dvojpólový s pomocným rozbehovým vinutím. Rozbehový kondenzátor (20μF) je umiestnený priamo v telese motoru. Z motoru je vyvedený cez špeciálnu vývodku prívodný kábel H07RN-F 3G1 zakončený standardnou vydlicou 230V.
Vlastné čerpadlo – vreteno z vysoko odolnej uhlíkovej ocele je cez pružnu pryžovu spojku spojené s hriadelou motoru. Vreteno je uložene v pryžovém statoru. Všetko je rozoberatelné opláštené nerezovým pláštom. Toto usporiadanie umožňuje velmi jednoduchu výmenu vretena v prípade jeho opotrebovania. Na výtlaku vretenového čerpadla je umiestnena gumová klapka, omedzujúca zpätné hydraulické rázy a prípadný návrat pevných častic z potrubia do vretena po vypnutí čerpadla (nejedná sa ale o zpetnu klapku).


ZNAČKA:Alfapumpy
ZARADENIE: ČERPADLO NA VODU » ponorné do studní a vrtov
DOSTUPNOSŤ:dočasne vypredané
OBJ. KÓD:60055
CENA:166,00 €

Objednanie tovaru

ks   navrat na vyber tovarov pridat tovar do porovnavacej tabulky


Podrobný popis

Teplota kvapaliny::35
Výtlačná prípojka:1"
Maximálny ponor pod hladinu:20
Napätie: :230V

Súvisiace produkty

Tlakové nádoby 50 l Vertikálna
Zilmet 
Tlakové nádoby  50 l Vertikálna

84,00 € s DPH 
Tlaková nádoba s vymeniteľnou EPDM membránou vhodnou pre styk s pitnou vodou.
Táto línia je ideálna pre všetky moderné zariadenia a môže byť aplikovaná na akýkoľvek typ čerpadla.
Nadrže sú dostupné vo veľkostiach od 8 do 1000 litrov.

Použitie od -10 do +99 °C
Max. Tlak 10 Bar
Výrobcom predplnený tlak 1,5 Bar

Konštrukcia:
AQUAMAT/ZILMET je zváraná oceľová tlaková nádoba so zabudovaným pryžovým vakom. Pryžový vak rozdeľuje vnútorný priestor na dve časti.
Plynová časť medzi plášťom nádoby a vakom je trvale natlakovaná cez plniaci ventilok.
Pryžový vak slúži ako zásobáreň vody.
Do rozvodu vody je nádoba pripojena závitovým hrdlom.
Pryžový vak je vymeniteľný.
Plynový priestor je od výrobcu natlakovaný na plniaci pretlak v MPa. Tento plniaci tlak sa u uživateľa upravuje v závislosti na použitých tlakových spínačoch, ktoré riadia čerpadlo.
Výhodou je spoľahlivá a plynulá dodávka vody, ľahká manipulácia a jednoduchá inštalácia.:

Tlakové nádoby sú dodávané, balené v kartónových obaloch, ktoré ich chránia pri preprave pred poškodením. Každý AQUAMAT/ZILMET od 80 l je vybavený sadou pre upevnenie na pevnú podložku.
skladom
Šnúra 4 - 5mm
 
Šnúra 4 - 5mm

0,55 € s DPH 
Šnúry a laná sú vhodné napríklad pre uchytenie čerpadla, ako ozdobné rúčky na tašky a pod. Štandardne sa dodávajú vo farbe bielej. V ponuke sú aj iné farebné odtiene - čierna - oranžová - modrá - žltá.... Cena je za 1m. Pevnosť: 3,8 kN / 380 kg
skladom
Set Tlakový spínač s káblom
 
Set Tlakový spínač s káblom

41,00 € s DPH 
Set Tlakový spínač používa sa k tlakovým nádobam. Set riadi zopínanie a vypínanie čerpadla pri odbere vody. Nastavený Tlakový spínač zapína pri 2 a vypína pri 3,5 baru. Set je vhodný predovšetkým k horizontálnym tlakovým nádobam od 25l do 100l.
skladom
Set spätná klapka DN 32 - 1"
 
Set spätná klapka DN 32 - 1"

21,50 € s DPH 
Set spätná klapka DN 32 - Špeciálny set k ponorným čerpadlám s výstupom na RPe hadicu 32- Spätná klapka 1" Montuje sa na ponorné čerpadlo.Použitá mosadzná plnoprietoková spätná klapka,ktorá zabraňuje spätnému toku vody späť do vrtu.Bez spätnej klapky by mohlo vzniknúť rozvírenie vodného zdroja a následné nasanie nečistôt do čerpadla a tým možnost jeho poškodenia.Trvanlivá plastová spojka umožňuje priame napojenie na Rpe hadicu.Montáž setu šetrí Váš čas. Všetky sety doporučujeme použiť k ponorným čerpadlám
skladom
Rpe Spojka 32x1 VOZ
PE Tlakové Spojky 
Rpe Spojka 32x1 VOZ

2,90 € s DPH 
skladom
AQ Filter na vodu 1" velký
 
AQ Filter na vodu 1" velký

24,90 € s DPH 
AQ Filter na vodu 1" velký je dôležitou súčasťou ochrany vnútorných rozvodov vody, technológie montovanej na úpravu vody ako i vodovodných batérii. Podľa použitej vložky odstraňujú mechanické nečistoty privádzané z potrubia, napomáhajú k úprave vody pri chemickom znečistení, upravujú pH vody, znižujú tvrdosť... a.i.
Popnúkaný plastový filter s mosadzným závitom je určený k zachyteniu piesku a mechanických nečistôt, ale aj filtrovanie vody v bytových či domových rozvodoch. Štandardne používané kartuše typ RLA 80 mcr (umývateľné polypropylénové), hygienicky nezávadné.
Do filtrov je možné osadiť aj iné typy kartuší s rôznym účelom použitia avšak hygienicky limitované pre styk s pitnou vodou (uhlíkové, zmäkčovacie, bavlnené, kombinované...).
Určené pre studenú vodu.
Max. tlak vody: 8 bar pri teplote 20°C.
skladom

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo
Certifikát Overené zákazníkmi
 
Bazény | tepelné čerpadlá | záhradný nábytok | záhradkárske potreby | fúkaná izolácia © 2008-2020 DAES, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.