VÝHODY NÁKUPU V INTERNETOVOM OBCHODE CERPADLA-ZAVLAHY.SK

 

 1. NÍZKA CENA
  Internetový obchod cerpadla-zavlahy.sk prevádzkuje dlhoročný predajca a realizátor v tejto oblasti, takže Vám vieme garantovať naozaj výhodné ceny. Do cien ponúkaného tovaru nevstupujú náklady, ktoré majú kamenné obchody, teda drahé nájomné, náklady na predavačov a podobne.
   
 2. VYSOKÁ KVALITA A ODBORNOSŤ
  Náš tím tvoria skúsení odborníci. S výrobkami v našej ponuke sa stretávame neustále pri svojej práci. Do ponuky preto vyberáme len kvalitný tovar od overených výrobcov s dlhoročnou tradíciou. Na rozdiel od lacného tovaru ponúkaného v hypermarketoch, sa môžete spoľahnúť, že nami ponúkaný tovar má porovnateľne vyššiu kvalitu, dlhšiu životnosť a spoľahlivosť.

  Všetky informácie o tovaroch sú pozorne zadávané našimi pracovníkmi, niektoré z nich aj na základe reálneho odskúšania výrobkov v praxi.
   
 3. VEĽKÝ VÝBER A PODROBNÉ INFORMÁCIE O TOVARE
  Sme špecializovaný obchod, preto si dávame záležať na tom, aby bola naša ponuka čo najpestrejšia a zároveň obsahovala len kvalitný a spoľahlivý tovar.

  Samozrejmosťou sú podrobné informácie s prehľadným zobrazením jednotlivých parametrov, či prevedenia pre každý ponúkaný produkt. Aj vďaka tomu môžte využiť funkciu POROVNÁVANIE, pomocou ktorej si môžte prehľadne zobraziť viac produktov vedľa seba, čo Vám uľahčí rozhodovanie pri kúpe tovaru.
   
 4. SPOĽAHLIVOSŤ A RÝCHOSŤ DODANIA
  Viac ako 10 000 položiek skladom.Disponujeme vlastnými skladovacími priestormi a množstvo tovaru v ponuke máme priamo skladom, takže sme schopní tovar expedovat už do 48 hodín. Skladovú dostupnosť je možné vidieť pri každom výrobku. V prípade, že je termín dodania tovaru ohrozený, naši pracovníci Vás budú včas informovať o dodacej lehote, alebo ponúknu adekvátne náhradné riešenie.
   
 5. VRÁTENIE NEVYHOVUJÚCEHO TOVARU, BEZPROBLÉMOVÉ REKLAMÁCIE
  Nevyhovujúci tovar nám môžte bez udania dôvodu do 7 dní vrátiť a na zlý tovar si môžete uplatniť reklamáciu počas celej záručnej lehoty.
   
 6. NAŠA STABILITA JE VAŠA ISTOTA
  Prevádzkovateľ internetového obchodu www.cerpadla-zavlahy.sk pôsobí v tejto oblasti od roku 1996. Máme bohaté, mnohoročné skúsenosti v obore, kvalifikovaný personál a nadštandardné obchodné vzťahy s dodávateľmi.                                                                                                                                                                                                                                                                  

        7. DOPRAVA ZADARMO

             Pri objednávke nad 500,-€ je doprava úplne zadarmo. Pri objednávke do 500,-€  zaplatíte iba 5,-€ .Osobný odber v Žiline je zadarmo.V Žiline je možné platiť aj platobnou kartou alebo si zobrať tovar na splátky.                                                                                                                                             

 

cerpadla-zavlahy.sk

 je  vytvorený a technicky spravovaný spoločnosťou MaM Multimedia, s.r.o., ktorá má dlhoročné skúsenosti s prevádzkovaním internetových stránok a obchodov. Je technickým garantom jednoduchého, spoľahlivého a bezpečného nakupovania.

 

Veríme, že o kvalite našich služieb sa presvedčíte aj vy a náš obchod si rýchlo obľúbite.
 

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo
Certifikát Overené zákazníkmi
 
Bazény | tepelné čerpadlá | záhradný nábytok | záhradkárske potreby | fúkaná izolácia © 2008-2021 DAES, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.