Nachádzate sa v oddelení: TRAKTOR - RIDER » príslušenstvo pre rider


Predchádzajúca strana   Nasledujúca strana
Posypový vozík HECHT 260
Hecht 
Posypový vozík HECHT 260

139,99 € s DPH 
HECHT 260 - prívesný rozmetač hnojiva, osiva alebo soli
Posypový vozík je určený na vlečenie za záhradným traktorom so závesom (napr. SECO).
Prívesný rozmetač hnojiva, osiva a soli je skvelým doplnkom záhradných traktorov a stane sa veľkým pomocníkom pri pravidelnej údržbe väčších plôch.
Pohon systému je vykonávaný prevodom z pojazdných kolies. Vďaka tomu je zaistený relatívne rovnomerný posyp povrchu - objem sypaného materiálu je priamo úmerný prejdenej trase.
Pre ovládanie intenzity posypu slúži páka s nastaviteľným dorazom na zápražnú oj. Páka je tak ľahko dostupná z miesta vodiča u väčšiny záhradných traktorov a aplikáciu posypu je tak možné ľubovoľne prerušovať.
Doraz páky potom slúži na nastavenie intenzity posypu.
Do zásobníka sa zmestí až 60 l osiva, hnojivá alebo soli a je opatrený sitom, ktoré zabraňuje prípadnému upchatiu posypového mechanizmu.
Súčasťou je aj krycia plachta zásobníka.

Technické parametre
objem (l) 60
nosnosť (kg) 56
šírka posypu (m) 4
dodanie do 1 týždňa
Husqvarna Snehová radlica AGRI pre Rider 11C/R13C/213C/215TX/216
Husqvarna 
Husqvarna Snehová radlica AGRI pre Rider 11C/R13C/213C/215TX/216

280,00 € s DPH 
Robustná oceľová radlica s oceľovým ostrím. Prídavné gumové kolesá sa dodávajú ako príslušenstvo. Päť polôh pre natočenie (0°, 15° a 30° doprava alebo doľava). Pracovná šírka 120 cm. Vyžaduje použitie zároveň so snehovými reťazami a závažiami na kolesá.
dodanie do 1 týždňa
Husqvarna Snehová RADLICA R 16/216 AWD
Husqvarna 
Husqvarna Snehová RADLICA R 16/216 AWD

478,00 € s DPH 
Robustná oceľová radlica s oceľovým ostrím. Prídavné gumové kolesá sa dodávajú ako príslušenstvo. Päť polôh pre natočenie (0°, 15° a 30° doprava alebo doľava). Pracovná šírka 120 cm. Vyžaduje použitie zároveň so snehovými reťazami a závažiami na kolesá.Snehová radlica pre Rider 13 AWD/16C AWD/155 AWD/175 AWD/15V2 AWD/15V2s AWD + PR17 AWD/PR18 AWD -2007
dodanie do 1 týždňa
Snehová radlica pre Rider R400/P524
Husqvarna 
Snehová radlica pre Rider R400/P524

1 020,00 € s DPH 
Robustná oceľová radlica s oceľovým ostrím. Prídavné gumové kolesá sa dodávajú ako príslušenstvo. Päť polôh pre natočenie (0°, 15° a 30° doprava alebo doľava). Pracovná šírka 120 cm. Vyžaduje použitie zároveň so snehovými reťazami a závažiami na kolesá.Snehová radlica pre Rider ProFlex 18/21, 21AWD
dodanie do 1 týždňa
Husqvarna snehový pluch skladací v tvare V pre ridery rady PR, PF
Husqvarna 
Husqvarna snehový pluch skladací v tvare V pre ridery rady PR, PF

1 840,00 € s DPH 
Kompaktný a flexibilný skladací pluh vyrobený z veľmi odolnej ocele. Mechanické nastavenie pluhu umožňuje jeho použitie v tvare V, na šikmo a diagonálne. S pryžovou zhrňovacou hranou. Pracovná šírka 120 cm, hmotnosť 48 kg. V - PLUH Rider 422/P 524
dodanie do 1 týždňa
husqvarna Rozmetadlo
Husqvarna 
 husqvarna Rozmetadlo

507,00 € s DPH 
Šírka rozmetávania 3-3.6 metrov. Obsah približne 75 kg. Jednoducho nastaviteľný prietok.
dodanie do 1 týždňa
Husqvarna valec k traktoru
Husqvarna 
Husqvarna valec k traktoru

216,00 € s DPH 
Zaveste valec za rider alebo záhradný traktor a naplňte ho vodou alebo pieskom. Valec používajte k vyrovnávaniu nerovného terénu alebo valcovaniu čerstvo zasiatého osiva.
Informácie o výrobku
Pracovná šírka, cm - 91 cm / 36 palcov
Rozmery
Nosnosť - 113 kg / 250 libier
Základný stroj, dĺžka, cm - 127 cm / 50 palcov
Základný stroj, šírka, cm - 107 cm / 42 palcov
Základný stroj, výška, cm - 46 cm / 18 palcov
Material valca plast.
Pasuje ku každému traktoru alebo rideru Husqvarna.
dodanie do 1 týždňa
Nabíjačka batérií XS 800
Husqvarna 
 Nabíjačka batérií XS 800

48,50 € s DPH 
Nabíjačka batérií XS 800, 100% automatická. Nabije batériu v troch krokoch vrátane údržby impulzov pre maximálny výkon a životnosť. Môže byť pripojená mesiace. Vhodné pre sezónne stroje. Rýchlo svorky. Oživuje, nabíja, kontroluje a sleduje priebeh nabíjania. Patentovaná ochrana proti iskreniu a opačnému pólovému zapojeniu. Ochrana proti krátkemu spojeniu a opačnej polarite. Minimálna tvorba plynov. Schválené pre používanie vonku - vodotesné prevedenie. Nabíjačka je elektronicky bezpečná, to znamená že pri nabíjaní nemusíte batériu vybrať zo stroja.
skladom
Odmachovač Husqvarna
Husqvarna 
 Odmachovač Husqvarna

205,00 € s DPH 
Odmachovač s nosičom prídavného závažia ako ťahané príslušenstvo.
Pracovná šírka 102 cm s 24 ostrými a odolnými, tepelne spracovanými hrotmi.
Pri ťahaní za traktorom automaticky odmachováva a zároveň odstraňuje uschnuté odrastené korene, ústrižky trávy a zvyšky lístia, ktoré sa nahromadili na povrchu pôdy. Umožňuje tak, aby sa ku koreňovému systému dostali voda, vzduch a živiny.
Zdvihnutie a spustenie odmachovača sa vykonáva pomocou ovládacej páky.
Ľahko sa prepravuje vďaka zadným kolesám.
Poistný kolík závesu je súčasťou dodávky.
Základný stroj, dĺžka, cm 102
Základný stroj, šírka, cm 104
Základný stroj, výška, cm 104
Pracovná šírka, cm 102
Nosnosť 32
Čistá hmotnosť výrobku, konečná 14000
dodanie do 1 týždňa
Brány na štrk
Husqvarna 
Brány na štrk

665,00 € s DPH 
Nastaviteľná pracovná hĺba. Pryžové kolesá. Šírka 110 cm. Výkyvné zuby, ktoré sa pri cúvaní sklopia.
dodanie do 1 týždňa
HECHT 2012 - nabíjačka na autobatérie
Hecht 
HECHT 2012 - nabíjačka na autobatérie

15,99 € s DPH 
Nabíjačka HECHT 2012 určená pre nabíjanie olovených (Pb, LEAD-ACID), gélových a AGM akumulátorov s napätím 6 alebo 12 V s kapacitou od 4 do 120 Ah, teda väčšiny akumulátorov používaných napríklad v automobiloch a motocykloch.
Nabíjačka je plne automacická, po pripojení behom niekoľkých sekúnd sama rozlíši, či bola pripojená k 6V alebo 12V akumulátora a sama zvolí správny režim nabíjania.
Po plnom nabití akumulátora sa automaticky prepne do tzv. udržiavacieho režimu, v ktorom iba kontroluje stav akumulátora a udržiava ho neustále plne nabitý. Priebeh nabíjania a stav akumulátora je indikovaný pomocou kontroliek.
Nabíjačka je schopná detekovať aj niektoré závady akumulátorov, ako je skrat, nízke alebo vysoké napätie a pod.
Nabíjačka nie je určená na nabíjanie iných, než uvedených typov akumulátorov (nedá sa nabíjať napr. NiCd, Ni-Fe, Li-ion a pod).
dodanie do 1 týždňa
HECHT 2013 - nabíjačka na autobatérie
Hecht 
HECHT 2013 - nabíjačka na autobatérie

54,99 € s DPH 
Inteligentná automatická nabíjačka 12 V akumulátorov. Nabíjací prúd 2 - 15 A. Funkcia rýchlonabíjania BOOST. Integrovaná 12 V zásuvka.
HECHT 2013 je automatická nabíjačka 12 V akumulátorov s výstupným prúdom až 15 A. Vďaka inteligentnému sledovaniu stavu na nabíjacích svorkách sa obsluha nabíjačky nemusí o nič starať, stačí len nabíjačku pripojiť k akumulátoru. Nabíjať je možné olovené (Pb, LEAD-ACID), gélové, EFB a AGM akumulátory.
Nabíjačka automaticky zvolí najvhodnejší priebeh nabíjania, nabíjacie prúdy sú od 2 A do 15 A. Nabíjať je možné akumulátory s kapacitou do 4 do 300 Ah .
Zaujímavosťou je funkcia BOOST , pri ktorej je akumulátor rýchlo dobíjaný tak, že je možné automobil už po 5-tich minútach dobíjania naštartovať. Táto funkcia sa spustí jediným stlačením tlačidla na paneli nabíjačky a iste ju oceníte predovšetkým v zimných mesiacoch.

Priebeh nabíjania a stav akumulátora je indikovaný na displeji nabíjačky. Pri tom je zaistená ochrana svoriek proti skratu, ochrana proti prepólovaniu svoriek a ochrana proti iskreniu svoriek pri manipulácii na akumulátore. Zároveň je zaistené automatické ukončenie nabíjania, ak je akumulátor poškodený a napätie poklesne pod 2 V. Káble so svorkami sú umiestnené v puzdre priamo v nabíjačke, pri prenášaní sa nikde nepletú.

Na zadnej strane nabíjačky je aj klasická 12 V zásuvka "zapaľovač". Tú možno využiť pre napájanie 12 V zariadení. Ak napríklad používate 12 V autochladničku, môžete ju na dovolenke ľahko napájať z bežnej 230V zásuvky - nabíjačku využijete ako adaptér.
Rovnako tak môžete napájať rôzne 12 V nabíjačky tabletov, telefónov a ďalšie rôzne zariadenia, ktoré sú určené pre pripojenie do zásuvky automobilu, maximálny prúd však nesmie presiahnuť 7 A.
dodanie do 1 týždňa
HECHT 2016 - nabíjačka na autobatérie
Hecht 
HECHT 2016 - nabíjačka na autobatérie

27,99 € s DPH 
Inteligentná automatická nabíjačka 6 a12 V akumulátorov. Nabíjacie prúdy 2 - 4 A. Ochrana proti skratu, zimný režim.
HECHT 2016 je inteligentná nabíjačka olovených akumulátorov. Po pripojení k akumulátoru sama vykoná hodnotenie stavu akumulátora a zvolí najlepší nabíjací režim.
Podľa typu akumulátora zvolí nabíjacie napätie pre 6V alebo 12V akumulátor, užívateľ môže zvoliť tlačidlom u 12 V akumulátorov maximálny nabíjací prúd 2 alebo 4 A.
V priebehu nabíjania je však nabíjací prúd automaticky nastavovaný nabíjačkou tak, aby bolo nabíjanie maximálne efektívne s čo najlepším výsledkom. Po nabití sa nabíjačka automaticky prepne do udržiavacieho režimu.
Nabíjačku teda zvládne obsluhovať aj úplný laik, stačí len pripojiť správne káble a nabíjačka sa už o všetko postará sama. Zároveň je vybavená ochranou proti prepólovaniu káblov a skratu.

Aktuálne napätie akumulátora je v priebehu nabíjania zobrazované na podsvietenom displeji. Stav nabíjania je zároveň identifikovaný farbou podsvietenia.
V priebehu nabíjania je displej podsvietený zelene, po dokončení nabíjacieho cyklu sa farba zmení na modrú.

Nabíjačka je napájaná z bežnej elektrickej zásuvky 230V / 50Hz, jej príkon je 70W. Určená je pre dobíjanie akumulátorov o kapacite od 3 do 120 Ah.
dodanie do 1 týždňa
Krycia plachta pre Traktor Husqvarna mala
Husqvarna 
Krycia plachta pre Traktor Husqvarna mala

79,00 € s DPH 
Zakryje celý traktor. Vyrobená z vode odolného nylonu. Sťahovacia šnúra na spodnej strane, vetracie otvory. Malá plachta pre YT (pre modely do roku 2006) a LT modely
do 10 dní
Krycia plachta pre Traktor Husqvarna velka
Husqvarna 
Krycia plachta pre Traktor Husqvarna velka

97,50 € s DPH 
Zakryje celý traktor. Vyrobená z vode odolného nylonu. Sťahovacia šnúra na spodnej strane, vetracie otvory. Veľká plachta pre GT, YT (pre modely od roku 2007) a CT modely
dodanie do 1 týždňa
Nabíjačka QC330
Husqvarna 
Nabíjačka QC330

120,00 € s DPH 
Nabíjačky batérií Husqvarna pre Li-ion batérie zaručujú rýchle a bezproblémové nabíjanie.
Vhodná pre BLi 100, BLi 200
330W
do 10 dní
Nabíjačka QC500
Husqvarna 
Nabíjačka QC500

175,00 € s DPH 
Nabíjačky batérií Husqvarna pre Li-ion batérie zaručujú rýchle a bezproblémové nabíjanie.
Vhodná pre BLi 300
500W
do 10 dní
Nájazdy oblúkové 200x1500x35 O3BL-3
Husqvarna 
Nájazdy oblúkové 200x1500x35 O3BL-3

180,00 € s DPH 
Oblúkové nájazdy sú vyrobené z hliníka odolného voči slanej vode a s protisklzovou povrchovou úpravou 03, ktorá zabezpečuje priľnavosť kolies i vo vlhkom a klzkom prostredí. Nájazdy sú vhodné pre nákladné prívesy do výšky max. 700 mm a s celkovou maximálnou hmotnosťou 450 kg. Nájazdy sú predávané v páre.
dodanie do 1 týždňa
Ochranný kryt pre Ridery
Husqvarna 
Ochranný kryt pre Ridery

82,00 € s DPH 
Krycia plachta na Ridery. vyrobená z nepremokavého nylonu. Na spodnej strane plachty sú sťahovacie šnúry, otvory pre prúdenie vzduchu.
dodanie do 1 týždňa
Podrezávač pre ridery PF21 nie AWD
Husqvarna 
Podrezávač pre ridery PF21 nie AWD

494,00 € s DPH 
Účinne zo štrkových ciest odstraňuje burinu atď. Možnosť použiť spoločne so štrkovými bránami. 953 51 26-02 Podrezávač - PF 1999- nie AWD
dodanie do 1 týždňa
Rozmetadlo PROFI, elektricky ovládaný valec
Husqvarna 
Rozmetadlo PROFI, elektricky ovládaný valec

1 625,00 € s DPH 
Pevné, vysoko kvalitné rozmetadlo pre profesionálne používanie. Elektricky ovládaný rozmetací valec garantuje rovnomerné a spoľahlivé rozmetanie. Ochranná mreža na vrchu môže byť použitá ako sito pri napĺňaní napríklad hnojiva, soli, piesku a drobného štrku pred časticami väčšími ako 10 mm. Pokiaľ je rozmetadlo používané v zimných podmienkach, musí byť ťažný stroj vybavený závažiami a reťazami na hnacích kolesách. Pre bezpečnú prácu s rozmetadlom by nemalo byť zariadenie používané na teréne so sklonom väčším ako 10° v každom smere.
dodanie do 1 týždňa
Snehové reťaze 16x6,5-8" pár, hranaté -základné Ridery/PR okrem AWD Husqvarna bez hrotov
Husqvarna 
Snehové reťaze 16x6,5-8" pár, hranaté -základné Ridery/PR okrem AWD Husqvarna bez hrotov

105,00 € s DPH 
Snehové reťaze 16x6,5-8" pár, hranaté -základné Ridery/PR okrem AWD Zabezpečuje spoľahlivú jazdu pri odpratávaní snehu.
Bez hrotov.
dodanie do 1 týždňa
Snehové reťaze 16x6,5–8" pár, hroty - základné Rider 11 -16C/PR okrem AWD
Husqvarna 
Snehové reťaze 16x6,5–8" pár, hroty - základné Rider 11 -16C/PR okrem AWD

110,00 € s DPH 
Snehové reťaze 116x6,5-8 Rider 11 -16C S hrotmi. Zabezpečuje spoľahlivú jazdu pri odpratávaní snehu.
dodanie do 1 týždňa
Zametacia kefa k Riderom 155 AWD/175 AWD/15V2 AWD/PR 17 AWD/PR 18 AWD
Husqvarna 
Zametacia kefa k Riderom 155 AWD/175 AWD/15V2 AWD/PR 17 AWD/PR 18 AWD

2 260,00 € s DPH 
Rotačná kefa pre zametanie lístia, snehu atd. Možné natočiť v uhle 20° na obe strany. Šírka 120 cm.
dodanie do 1 týždňa
Zametacia kefa k riderom pre PR/PF 2008
Husqvarna 
Zametacia kefa k riderom pre PR/PF 2008

2 260,00 € s DPH 
Rotačná kefa pre zametanie lístia, snehu atd. Možné natočiť v uhle 20° na obe strany. Šírka 120 cm.
dodanie do 1 týždňa


Predchádzajúca strana   Nasledujúca strana

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo
Certifikát Overené zákazníkmi
 
Bazény | tepelné čerpadlá | záhradný nábytok | záhradkárske potreby | fúkaná izolácia © 2008-2019 DAES, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.