Nachádzate sa v oddelení: VÝPREDAJ » teraristika


Doska výhrevná púšť Heat Wave Small
Hagen 
Doska výhrevná púšť Heat Wave Small
14,00 €
9,90 € s DPH 
Výpredaj - posledné 2 kusy ! Výhrevná doska do sklenených terárií. Veľkosť 10 x 12,5 cm. Výhrevnú dosku umiestnite na očistené dno terária pomocou gumových nožičiek a dobre pripevnite. Výhrevná doska nie je prispôsobená k použitiu bez terárijnej podstielky. Podstielka musí byť v dostatočnej vrstve, aby plaz nebol v priamom kontaktu s horúcim sklom a nespálil sa. Úkryt alebo hniezdo dajte na opačnú stranu terária než je výhrevná doska. Plazy a jašterice potrebujú mať odpočinkovú zónu, kde sa môžu ochladiť. Podobne je to mu i v prírode. Rozdelte si terárium na teplú a chladnú zónu. Pre chladnú zónu napr. doporučene : Exoterra Jaskyňa Snake Cave-107 - PT2845 nebo Exoterra Úkryt Reptile Den 107 - PT2861.
Ideální pro suchá nebo pouštní terária
Pro upevnění na spodní stranu nádrže
Vodivý zdroj tepla pro plazy a pavoukovce
Pomáhá termoregulaci, důležité pro metabolismus, zažívání, chuť a aktivitu
Bezpečný a rovnoměrný zdroj tepla
skladom
ExoTerra substrát pre osadenie terária
Hagen 
ExoTerra substrát pre osadenie terária

1,79 € s DPH 
100% prírodný substrát, ktorý zvyšuje vlhkosť v teráriách. Ideálne pre prírodné zostavy terárií. Zvyšuje vlhkosť v teráriách, stimuluje prirodzené chovanie spojené s vyhlbovaním obydlí a útočísk a je to výživný substrát pre živé rastliny. Pôda pre osadzovanie Exo Terra Plantation Soil je zhotovená zo spevneného vlákna škrupín kokosových orechov z miest v tropickej Ázii. Ideálne zvyšuje vlhkosť v teráriu a je úplne bezpečný pre žaby, mlokov a zvieratá, ktoré si vyhlbujú obydlia a útočisko. Tento substrát môže tiež poslúžiť ako výživná pôda pre sadbu živých rastlín. Návod: substrát vložte do 10 l vedra a doplňte 3 l vody. Nechajte substrát nasiaknuť po dobu 30 minút, dokiaľ sa kokosové vlákno úplne nerozpustí. Rozmiešajte substrát s vodou, aby nevznikali žmolky. Navrstvíte 3 - 5 cm vrstvu substrátu. Pre rastliny alebo zvieratá, ktorá si vyhlbuje obydlie do zeme použite 10 cm vrstvu. Pokiaľ potrebujete dosiahnuť väčšie vlhkosti substrát po navrstvení pokropte. Použite digitálny vlhkomer ExoTerra 107-PT2477 pre zaistenie správnej vlhkosti. 8,8l
skladom
Hagen Exo Terra Multivitamín 70 g Doplnkové krmivo
Hagen 
Hagen Exo Terra Multivitamín 70 g Doplnkové krmivo

5,50 € s DPH 
Väčšina plazov a obojživelníkov nie sú schopní získať základné vitamíny a stopové minerály, ktoré vyžadujú od zajatí stravy. Exo Terra Multi Vitamín Prášok dodatku je zostavená tak, aby spĺňali výživové potreby plazov a obojživelníkov v súvislosti s ich každodennej stravy. Obsahuje presné množstvo vitamínov, aminokyselín a stopových prvkov, ktoré sú potrebné na výrobu energie, rastu, udržiavanie, reprodukcie a mnoho ďalších telesných funkcií. Exo Terra Multi Vitamín Prášok dodatku je komplementárny krmivo pre plazy a obojživelníky.

Multivitamínové krmivo pro plazy a obojživelníky.
Doplňkové krmivo pro plazy a obojživelníky. Obsahuje vitamín A z beta-karotenu a dokonale vyvážené stopové prvky, minerální látky, aminokyseliny a vitamíny, čímž stimuluje reprodukci a další životně důležité tělesné funkce. Krmný návod: a) při krmení ovocem a zeleninou - smíchejte 1 polévkouvou lžíci Multivitamín EX a 1 polévkouvou lžíci Kalcium + vitamín D3 EX nebo Kalcium EX s 500 g směsi zeleniny a ovoce, b) při krmení hmyzem promíchejte v poměru 1:1 Multivitamín EX a Kalcium + vitamín D3 EX nebo Kalcium EX v nádobce a přidejte živý hmyz, pak jemně protřepejte až se hmyz smísí s práškem.
Složení: mořské řasy, drcené lastury ústřic, glukóza, sůl, uhličitan vápenatý.
Jakostní znaky: proteiny 200 g / kg, popeloviny 90 g / kg, vláknina 40 g / kg, oleje a tuky 12 g / kg, vitamín A 90000 m.j./ kg, vitamín D3 22000 m.j./ kg, vitamín E 100 mg / kg, síran měďnatý 2,5 mg / kg.
skladom
Krmivo Exo Terra Červ múčny 34g
Hagen 
Krmivo Exo Terra Červ múčny 34g

2,70 € s DPH 
Celé múčne červy. Doplnkové krmivo pre plazy. Špeciálne krmivo pre plazy. Krmný návod: Podávajte 1-2 múčne červy ako súčasť potravy nebo ako maškrtu. Nezjedené zbytky odstráňte po 24 hodinách. Tip: Exo-Terra múčnych červov je vhodné podávať na Exo-Terra Vivicator kŕmnej miske. Zloženie: celé múčne červy (Tenebrio molitor). akostné znaky: proteíny 178 g / kg, vlhkosť 70%, oleje 50 g / kg, popeloviny 30 g / kg, vláknina 10 g / kg.
skladom
Lampa Glow Light veľká
Hagen 
Lampa Glow Light veľká
19,70 €
13,30 € s DPH 
Výpredaj - posledný kus !
Plechové osvetľovacie teleso s vnútornou porcelánovou vrstvou a so svorkou + svetelný žiarič vrátane voliteľného držiaku - pre spustenie lampy dole.
Priemer: 25 cm.
Vhodná pre žiarovky do 100 W.
Denné a nočné osvetľovacie teleso v jednom, poskytuje dlhotrvajúci svetelný a odrazový efekt má žiaruvzdornú porcelánovou objímku. Je ideálny pre použitie všetkých druhov inkandescenčných žiaroviek, zabraňuje stresu zvierat a je ideálny pre nočné pozorovanie.
Pokiaľ použijete Exo Terra Glo Light či iné osvetlenie,sa nikdy nesmie pokladať/svietiť priamo na plastickú časť vetracej mriežky.Osvetlenie môže vždy svietiť iba na kovovú sieťku a minimálne 10cm nad okrajom terária.Môžu byť použité maximálne 100W žiarovky,alebo žiarivky.
skladom
Podstielka terarijná Jungle Earth 4,4l
Hagen 
Podstielka terarijná Jungle Earth 4,4l

6,60 € s DPH 
100% prírodná pôda z džungle, vhodná pre prírodné terária. Je perfektná pre plazy, ktorým vyhovuje vlhké prostredie, stimuluje prirodzené chovanie spojené s hĺbením obydlia a útočísk, ideálne pre teráriá prírodného vzhľadu. Je tiež výživným substrátom pre živé rastliny.
skladom
Teplomer terarijní Rept-O-Meter
Hagen 
Teplomer terarijní Rept-O-Meter
3,80 €
2,60 € s DPH 
Výpredaj - posledné 3 kusy Teraristika - samolepiaci teplomer Rept-O-Meter s ľahko čitateľným displeyom. Ľahké použitie na hladký povrch. Teplomer nedávajte na najchladnejšie ani na najteplejšie miesto terária.
skladom
Teplomer terárijný digitálny
Hagen 
Teplomer terárijný digitálny
3,30 €
2,20 € s DPH 
Výpredaj - posledné 2 kusy Digitálny samolepiaci teplomer. Ľahké použitie na hladký povrch. Teplomer nedávajte na najchladnejšie a ani na najteplejšie miesto terária.
skladom
Doska výhrevná terárijná Heat Wave malá 4W
Hagen 
Doska výhrevná terárijná Heat Wave malá 4W
17,90 €
8,80 € s DPH 
Výpredaj - posledný kus ! Výhrevná doska do sklenených terárií. Veľkosť 20 x 20 cm. Výhrevnú dosku umiestnite na očistené dno terária pomocou gumových nožičiek a dobre pripevnite. Výhrevná doska nie je prispôsobená k použitiu bez terárijnej podstielky. Podstielka musí byť v dostatočnej vrstve, aby plaz nebol v priamom kontaktu s horúcim sklom a nespálil sa. Úkryt alebo hniezdo dajte na opačnú stranu terária než je výhrevná doska. Plazy a jašterice potrebujú mať odpočinkovú zónu, kde sa môžu ochladiť. Podobne je to mu i v prírode. Rozdelte si terárium na teplú a chladnú zónu. Pre chladnú zónu napr. doporučene : Exoterra Jaskyňa Snake Cave-107 - PT2845 nebo Exoterra Úkryt Reptile Den 107 - PT2861.

Ideální pro vlhká a deštná terária
Pro upevnění pod nádrž nebo na stěnu nádrže
Vodivý zdroj tepla pro plazy, pavoukovce a obojživelníky
Pomáhá termoregulaci, důležité pro metabolismus, zažívání, chuť a aktivitu
Bezpečný a rovnoměrný zdroj tepla Hagen deska topná Heat Wave malá 4 W
skladom
Ohrievač do terária peň 15W,14x13x15,5cm
 
Ohrievač do terária peň 15W,14x13x15,5cm

19,90 € s DPH 
Ohrievač do terária peň 15W,14x13x15,5cm HEATING TREE
skladom
ExoTerra Breeding Box malý
Hagen 
ExoTerra Breeding Box malý
6,00 €
6,00 € s DPH 
Prenosné plastové terárium s bočnou ventiláciou. Veľkosť: 20,5 x 20,5 x 14 cm. Ideálna prepravka pre zvieratá či živé kŕmenie. Má vynikajúcu bočnú ventiláciu, veľké dvierka pre jednoduchšie používanie a sú uzamýkateľné. Pre chovateľské záležitosti alebo pri prenose oceníte, že boxy zapadajú do seba.
skladom
Fauna box 3l
Savic 
Fauna box 3l

6,10 € s DPH 
Prenosný fauna box pre malé zvieratá. Veľkosť: 20 x14 x 14 cm.
skladom
Fauna box nízky 10l 34x20x22cm
Savic 
Fauna box nízky 10l  34x20x22cm

11,11 € s DPH 
Prenosný fauna box pre malé zvieratá. Veľkosť: 34 x20 x22 cm. Farba:červená,modrá
skladom
Fauna box terárijný 23l
Hagen 
Fauna box terárijný 23l
15,00 €
14,90 € s DPH 
Prenosný plastový priehľadný box pre terárijné zvieratá. Veľkosť: 46 x 30 x 17 cm. 23l
skladom
Faunárium extra veľké 33x19x25
Hagen 
Faunárium extra veľké 33x19x25

10,99 € s DPH 
Prenosný plastový priehľadný box pre terárijné zvieratá. Veľkosť: 33 x 19 cm, výška 25 cm. Terárium Exo Terra Faunárium je ľahko použiteľné plastové terárium, ktoré sa môže klásť na seba, určené pre plazy, obojživelníky, pavúkovce, myši a hmyz.
• Ideálne pre prepravu terárijných zvierat alebo živého kŕmenia.
• Dokonalý dočasný alebo karanténny príbytok.
• Priehľadné plastové dvere pre ľahký prístup.
• Ľahké čistenie a dezinfekcia.
skladom
Faunárium stredné
Hagen 
Faunárium stredné
8,20 €
7,70 € s DPH 
Veľkosť: 30 x 19 cm, výška 20 cm. Terárium Exo Terra Faunárium je ľahko použiteľné plastové terárium, ktoré sa môže klásť na seba, určené pre plazy, obojživelníky, pavúkovce, myši a hmyz.
• Ideálne pre prepravu terárijných zvierat alebo živého kŕmenia.
• Dokonalý dočasný alebo karanténny príbytok.
• Priehľadné plastové dvere pre ľahký prístup.
• Ľahké čistenie a dezinfekcia.
skladom

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo
Certifikát Overené zákazníkmi
 
Bazény | tepelné čerpadlá | záhradný nábytok | záhradkárske potreby | fúkaná izolácia © 2008-2020 DAES, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.