Nachádzate sa v oddelení: ZÁHRADNÉ NÁRADIE » záhradné vidly


Gardena Terraline vidly rycie, rukoväť T
Gardena 
Gardena Terraline vidly rycie, rukoväť T

31,90 € s DPH 
GARDENA Terraline™ rycie vidly sú cenným pomocníkom pri výsadbe, rytí šetrnom ku koreňom a pri kyprení pôdy.
Extra široká a ergonomicky tvarovaná rukoväť v tvare písmena D s mäkkými plastovými prvkami je zvlášť pohodlná pre držanie oboma rukami.
Vďaka tomu môžete presádzať a ryť oveľa ľahšie.
Extra veľké nášľapy umožňujú dobré pôsobenie sily a znižujú nebezpečenstvo úrazu z dôvodu neúmyselného pošmyknutia.
Ďalším plusom rycích vidlí Terraline™ je tlmič nárazov Softec™, ktorý šetrí kĺby a na ktorý bol podaný návrh na patent. Znižuje spätný náraz pri rytí napr. pri náraze na kameň alebo pri odsekávaní silných koreňov.
Tvar rukoväte je tiež ideálny: tvar profilu rukoväte v tvare kvapky zaisťuje, že sa rukoväť dobre drží a zabraňuje nechcenému pretáčaniu.
Plastové opláštenie pôsobí ako izolácia v chladných dňoch, umožňuje príjemnú nekĺzavú manipuláciu a je príjemné na dotyk.
Štyri pevné hroty v tvare kopije sú vyrobené z tvrdenej ušľachtilej ocele s vysoko kvalitnou povrchovou úpravou.
Celková dĺžka rycích vidlí je 117 cm.
Vysoká kvalita znamená dlhú životnosť.
dodanie do 1 týždňa
vidly kompostové Terraline
Gardena 
vidly kompostové Terraline

29,90 € s DPH 
GARDENA kompostové vidly Terraline ™ sú ideálne na kyprenie a prehadzovanie kompostového materiálu. Extra široká a ergonomicky tvarovaná rukoväť v tvare D s prvkami z mäkčeného plastu je veľmi pohodlná pre držanie oboma rukami. Tvar rukoväte je tiež ideálny: profil rukoväte v tvare kvapky zaisťuje, že sa rukoväť dobre drží a zabraňuje nežiaducemu skĺzavaniu. Izolačná plastová objímka chráni pred chladom a umožňuje príjemnú a nekĺzavú manipuláciu. Päť hrotov z kalenej ocele s vysoko kvalitnou povrchovou úpravou. Celková dĺžka kompostových vidlíc je 135 cm. Vysoká kvalita znamená dlhú životnosť. To je dôvod, prečo GARDENA ponúka 10-ročnú záruku!
skladom
Vidly
Hecht 
Vidly

13,99 € s DPH 
vidly z uhlíkovej ocele
dodanie do 1 týždňa

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo
Certifikát Overené zákazníkmi
 
Bazény | tepelné čerpadlá | záhradný nábytok | záhradkárske potreby | fúkaná izolácia © 2008-2019 DAES, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.